Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogy oldjam meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Nagyon izgat a fenekeles de magamat nem tudom csak nagyon benan es jelenleg nincs pasim tehat ez a megoldas is kilove.. mas oldalakon meg a pasikat csak a szex erdeklni en edig szexmentesen szeretnek kikotozve elfenekelve lenni, es kicskt durvabban nem csak pirosra. Szerintetek hol kaphatnek erre partnert? Kene fizessek ezert? Szexmentesen nem vallalja senki ezert nem tudom mit teve legyek

2019. jan. 4. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ez elég szexuális tevékenység, lássuk be... csúnyának kell lenni hozzá
2019. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat szívás
2019. jan. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én vállalkoznék rá ha jó csaj vagy.
2019. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen szemétség, ha nem jó csaj akkor nem csinálnád meg? Szerintem tutti talász valakit rá, csak bizzál meg benne. Engem már fenekeltek amióta eszem van, popsira, talpakra, meg máshová, mai napig kivánom néha, tehát teljesen megértelek.
2019. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt is szereted ha a fenekedbe harapnak?
2019. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!