Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene csinálnom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sajnos nagy hülyeséget csináltam.

1 éve elkezdtem beszélgetni egy sráccal, barátság extrákkal kapcsolatot akartunk, de végül nem lett belőle csak chat szex. Egyébként is normálisan beszélünkx mint a barátok napi szinten.

De mivel ez így nekem kevés, szeretném neki megmondani, hogy hagyjuk abba. (Már hónapok óta szeretném) de annyira félek, hogy esetleg visszaél a beszélgetéseinkkel és mindenkinek elküldi. Vannak benne képek is, de azok kb semmit sem mutatnak, a fejem meg végképp nem látszik.

Sajnos egy kis faluban lakunk, így nem merem ezt az egészet meglépni.

Tudom elöbb kellett volna gondolkodni..


2018. júl. 23. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Két dolog. Egyik : a vissza él a képekkel, feljelentheted. Másik: mi alapján tudja bizonyítani, hogy valóban Te szerepelsz a fotókon, illetve, Tőled származnak az üzenetek? F
2018. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Facebookon beszélgettünk, tehát ott a nevem.
2018. júl. 23. 09:19
 3/12 anonim ***** válasza:
De hogy merül fel egyáltalán, hogy visszaél vele? Honnan merült ez fel benned?
2018. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp sehonnan, csak félek.
2018. júl. 23. 09:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként valóban így van. Nem minden ffi él vissza az ilyennel. Ha mégis, ott a feljelentés.
2018. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De miért jelenthetném fel? Hiszen azt leírtam, elküldtem. Innentől azt csinál velem, amit akar. Vagy rosszul gondolom?
2018. júl. 23. 09:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kitörlöd a messengerből (őt) , akkor eltűnik minden kapcsolat, vele együtt a megosztott képek is.
2018. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell? És nem csak nekem tűnik el?
2018. júl. 23. 09:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod, mert terjesztéshez beleegyezés kell. Saját felhasználásra jogosítottad fel csak azzal, hogy elküldted.

Ettől függetlenül én most azt látom azok után amit írtál, hogy szerintem ez szokásos női kombinálás. Feleslegesen aggódsz.

2018. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg nővel szexchateltem már és küldtünk mindenféle képeket, videókat. Egyik beszélgetés sincs meg, mert ki lett törölve az ember a kapcsolat listáról.
2018. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!