Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, kik a teltebb nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kik a teltebb nőket kedvelitek tényleg nem lehetne vonzó számotokra egy átlagos, de inkább vékony alkatú lány?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Sokan vagyunk, sok félék. Nekem sok féle testalkat nagyon tud tetszeni, és kb egyformán. Nem ezen van a hangsúly ;-)


29F

2019. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Épp ezért olyan férfiak véleményét kérdeztem,akik inkább a teltebb csajokat kedvelik..
2019. jan. 5. 20:21
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem egy vékonyabb lány szexibb és jobban bejön nekünk.
2019. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 StevenUp ***** válasza:
59%
Valóban változó egy vékony lány is bőven lehet szexis csak tudnia kell a módját
2019. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem tini koromtól a teltebb lányok tetszenek, de nem csak a teltebb lányok vonzóak


vékony barátnőm is volt több is, viszont nagyobb popsival (igaz nem így választottam direktbe)


nekem a teltebb alak nagyon vonzó és izgató, bejön a vékonyabb is, de pl exeimnél tapasztaltam, amikor felszedtek pár kilót jobban beindultam rájuk

pedig elég perverz is bevállalós lányokkal volt dolgom, de mégis a husis alkatnak a csak a fogása, látványa beindít


mellette a partner bőrének illata ami elég nagy hatással van rám ilyen téren, szóval a barátnőm illata nagyon izgató, nem kell husis legyen ahhoz, hogy beinduljak rá nagyon :)

vagy épp ha csak lehajol vagy valami izgatót tesz


25F

2019. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Nekem kimondottan a vékonyak jönnek be!
2019. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem mondom h egy vékony csaj nem szexi, de a nőiesen teltek valahogy cukibbak, szexisebbek :P De mostanság olyan rég egyedül vagyok, hogy ez nem is számítana.


Ha valaki gondolja, írjon bátran. ;-)

2019. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a nőiesen telt nők az ideálom, de természetesen ez nem jelenti azt, hogy más típus ne lenne vonzó.


Csak hogy a felesleges köröket elkerüljük,


- nőiesen telt: [link] (nekem ez az alak az ideálom)

- sportos: [link] (egyértelműen bejön)

- vékony: [link] (sokak számára a tökéletes alak, nekem is bejön)

- túl vékony: [link] (számomra már nem vonzó)

2019. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok:

nekem több is bejön, mint az itt linkelt "nőiesen telt"

ha ez számít a kérdés kapcsán

2019. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én úgy az utóbbi linkek között a vékony és a sportos között lennék..

Nagy különbség nincs közöttük alkatra..

2019. jan. 5. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!