Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen pasik jönnek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum12345 kérdése:

Lányok milyen pasik jönnek be nektek? Izmos sportos test átlagos arc. Joképü pasi de vékony átlagos test? Vagy nem számít semmi csak sok pénze legyen?

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóképű,izmos (de ne túl izmos),sportos, pénz nem számit.
2018. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Nagydarab 185minimum magas szakállas hosdzuhaju fehérbörü zöld szemü 80-90kg környéke

Ha már a külselye a téma

Én a közös kassza hive vagyok mindenki rakjon arányosan mindenbe

2018. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinek más az ízlése, minden nő számára más fizikumú férfi vonzó !


Nálam például, az általad felsoroltak közül, mindegyik fontos szempont volt, mindaddig amíg meg nem ismerkedtem a mérnök vőlegényemmel, akinek akkor még nem ismertem a bankszámláján lévő összeget, és a foglalkozását sem !

És annak ellenére, hogy nem egy izom kolosszus, mégis tetszett és olyan módon szerettem bele, hogy azt még magam is alig hittem el !


Tehát nem feltétlenül kell pénzesnek és sportosnak lenni ahhoz, hogy valakit szeretni lehessen ! Persze, ha belőlem akarna megélni, és munkanélküli lenne, aki álmodozik és a szüleiből él meg, abból könnyen ki tudnék szeretni, és azt gondolom, ez fordítva is így lenne !

2018. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A pénz egyáltalán nem számít, de ne akarjon tőlem függeni, úgyanúgy ahogy én is, ő is legyen önálló, talpraesett, legyen munkája, és ne háborogjon folyton azon hogy nincs pénze. Nem szeretem a nyafka kisfiúkat.

Igazság szerint a külső is másodlagos, sokkal jobban számít hogy az illető mennyire intelligens, ugyanolyan-e a felfogásunk bizonyos dolgokkal kapcsolatban, egyezik-e a jövőképünk, vannak-e közös pontjaink...

Nekem is mint mindenkinek, van egy ideálom, de nagyon ritkán jön össze hogy pont ilyen emberrel jöjjön össze az ember...Nekem pl. a fekete haj, barna szem tetszik, a rosszfiús tekintet és mosoly, a magas (legalább 175 cm) és izmos testalkat, és persze a férfias illat ^^

2018. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Elég ha sok pénzed van.
2018. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Szoke, legalabb olyan hosszu a haja, hogy lehessen turkalni

Kek szemu

175-180 koruli átlagos, sportos testalkattal

Cigizik

Szereti a rockzenét és a macskákat

Szeret társaságban lenni szórakozni ( szóval nem otthon ülős)

Hasonlóan magas libidóval rendelkezik, biszex

és hosszútávon képes elviselni :D

2018. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!