Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Szerintetek melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szerintetek melyik rosszabb, ha egy nőnek nincs melle, vagy nincs feneke?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkodtam nagyon régen tini koromban, na de nem tudom ezt pasi fejjel látni.


Melyik rosszabb a számotokra, az, ha egy nő nagydarab, vaskos, hatalmas fenék, vastag combok, széles csípő, de hozzá semmi mell, tök lapos elől, vagy az a rosszabb, ha egy nő mondjuk vékony, karcsú, szép lábak, hozzá nagy mell, de semmi feneke nincsen, lapos.


Szóval? Melyik rosszabb, ha nagy a feneke de semmi melle, vagy ha nagy a melle de semmi feneke?


A mell vagy a fenék hiánya a megbocsáthatóbb?



2019. jan. 5. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
mivel fenék párti vagyok és a husis alkat bejön főleg a nagy fenék, így inkább legyen nagy feneke és semmi melle
2019. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha nincs lelke.
2019. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Az nem lehet rossz ha nagy a melle,az sosem rossz..
2019. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Magy popsi, pici cici nálam a nyerő😃
2019. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs segge...
2019. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%
meg kell dörzsölni WC papírral attól be duzzad egy kicsit...voala probléma megoldva🙂
2019. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
órca a fontos, csecsbimbajban a kicsi is lehet szép, seggre lehet gyúrni
2019. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Azert nem tudod eldonteni, mert mi se tudjuk, ez nem olyan dolog, h mindenkinek ez a jo vagy ez a rossz. Vkinek ez hianyzik, vkinek az, sot!!! vkinek egyik se :)
2019. jan. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem létkérdés. Inkább semmije se legyen, mint mindegyikből hatalmas.
2019. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nagydarab, vastag combokkal, széles csipővel tetszik, főleg ha még magas is.
2019. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!