Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Főleg lányok! Ti kezdő szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok! Ti kezdő szexuális élményekben léve, hogyan bíztatjátok magatokat, h megtegyetek dolgokat az ágyban és hogyan kényeztetitek a párotok?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de már volt petting helyzetem a párommal nagyon sokszor.

Eddig már kipróbáltuk, h én szopok és ki is verem neki, ő megszokott ujjazni, ki szokott nyalni, fogja a mellem, simogatja a puncim és a popóm a farkával.

Nagyon jól csinálja és kreatív. A napokban megkérdezte, h kipróbáljuk-e az anált. Én azt mondtam neki, h gondolkozom.

Szeretném, csak félek.

Milyen érzés ez és mivel tudnám még kielégíteni, javítani azokon amiket eddig csináltunk?



2019. jan. 5. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

“Petting helyzetem” ezen behalok 😂😂😂😂

Tájékozódj, hogy az anál milyen előzetes felkészüléssel jár, és milyen kockázata van. Én nem mennék bele a helyedben, főleg azért nem, mert szűz vagy

Talán kérdezd meg tőle, hogy ő mire vágyik. Mondjuk tedd szét neki a lábad kezdetnek....

2019. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kérek.

Miért ne mennyek bele ha szeretném, csak félek?

2019. jan. 5. 23:17
 3/5 Boszorkány_ ***** válasza:

Ha TÉNYLEG ügyes akkor nincs mitől félned. Csak olvass kicsit utána, beszéljétek át. Lényeg a síkosság, fokozatosság és rengeteg türelem. (Ha azt akarod hogy kellemes maradandó élményt okozzon).

Engem például nem kellett motiválni ami a popó szexet illette. Kellemes volt. (Ha van kérdésed evvel kapcsolatban, nyugodtan írj privit)


Azt hogy mivel tudnád még kielégíteni, azt tőle kell megkérdezned, ő tudja a legjobban hogy mit szeret. Tudja hogy tapasztalatlan vagy, szóval szerintem nem fog kinevetni a kérdéseid miatt.

20L

2019. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Na, milyen a szexuális életetek azóta?
2020. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de a pasikkal az ágyban lányszerep az enyém, így elég sok tapasztalatom van anál terén, írj privit ha kérdésed van.

Ha jól csináljátok isteni tud lenni, ne félj tőle :)

2021. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!