Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugtam az exem a felcsatolh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugtam az exem a felcsatolhatósunkkal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Este úgy hozta a sors, hogy egy ágyban kellett lefeküdnünk. Reggel felkeltem, aztán simogattam, ujjaztam a fenekét, mert...fogalmam sincs, mi vitt rá, hogy megint ezt tegyem. Akartam.

Azt mondta, hogy dugjam meg, hogy érezze a combomat, ahogy hozzáér. Tehát akarta.

A végén azt mondta "te egy állat vagy!". Ez mit jelent? És ezek után hogy viselkedjek vele??


Én lány vagyok, ő férfi....


2019. jan. 6. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez kuajo 😂😂😂😂

Azt jelnti jo munkat vegeztel,de lehet h megundorodott toled...

Engem is megduhatnal 😁

2019. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Előtte is csináltuk... de most az én kedvemért volt,nem érte. És együtt sem vagyunk...
2019. jan. 6. 09:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs senkitek?
2019. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs. Ha lenne, akkor ez megcsalás lenne... az undorító dolog.
2019. jan. 6. 09:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg? Miért nem jártok össze?
2019. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az igen :D

Azt jelenti, h élvezte ahogy megint megdugtad.

Ugyan úgy viselkedj ahogy eddig, ha akar kövi alkalmat akkor majd jelzi.

2019. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Csak úgy volt nálad felcsatolhatós? :D


Amúgy meg, ha tetszik neked, sztem megdughatod még párszor. Ti dolgotok...

2019. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mivel nem az utcán aludtunk, ezért persze, volt itthon. :)
2019. jan. 6. 10:24
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Este úgy hozta a sors, hogy egy ágyban kellett lefeküdnünk."

Persze, a sors úgy hozta, hogy pont arra járt, bekopogott, és pont elment az utolsó vonata és csakis ugyanabban az ágyban aludhatott, ahol te, se földön, se sehol máshol. Minden a sors véletlene miatt. Szerencsésen összejátszottak a véletlenek.

2019. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a kálváriánk senkit sem érdekel. A történet szempontjából lényegtelen, hogy miért is aludtunk egymás mellett. :) a reggeli dolog fontos és hogy ezt hogyan kell kezelni...
2019. jan. 6. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!