Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugtam a haverom barátnőjét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugtam a haverom barátnőjét miközben mellettünk aludt, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Jo nem olyan kozeli haverom, inkabb ismeros. Hazibuli volt szulinap miatt. Mar egesz este izzott koztunk a levego annyira csinos szep es szexis lany. Nagyon jofej is csomot rohogtunk, tancoltunk, mar furcsan is neztek ezert “lerazott” de csak kedvesen. Aztan ok elvonultak aludni egy kulon szobaba (hatalmas ez a haz) en meg lattam, hogy a lany kimegy, aztan kozben ram nezett. Majd visszament, en meg benyitottam es egybol hallottam hogy a csavo horkolva kidolve alszik. Kerdezte mit szeretnek en meg mondtam, hogy hianyzott es dumaljunk meg. De igazabol a suttogo hangja nagyon felizgatott (olyan huncut volt) es elterelodott a szo, simogatni kezdtem de mondta, hogy “nem szabad”. Majd csokoloztunk hosszasan, aztan tapi lett, es elkezdtem ujjazni iszonyatosan nedves volt neki. Bebujtam a paplan ala kozbe turta a hajam es kinyaltam a puncijat, kozbe a pasi fordult egyet az agyon a masik iranyban tolunk el, akkor igy kb egymasra neztunk en elovettem a farkam es becsusztattam iszonyu finom volt, lassan csinaltuk, hogy ne mozogjon nagyon az agy. De azert nagyon jo volt, izgato volt az is, hogy probalt elnyomni magatol mert mondta, hogy “nagy” :) Igen nekem eleg hosszu, meg a pasijanak gondolom kisebb meretu. Osszesen olyan masfel oraig csinaltuk, legszivesebben beleelveztem volna, o tobbszor is elment, remegett alattam. Azert hagytam csak abba mert sirni kezdett :( Egybol kihuztam tudtam mi a baj. Probaltam vigasztalni de mar nagyon elutasito volt el is mentem es mondtam, hogy sajnalom, meg nem az o hibaja, (Persze az ove is) de csak sirt egyre jobban es mar hangosan mondta hogy menjek.

En meg itt vagyok ok mar elmentek, nagyon lelkiismeret furdalasom van a lany miatt ugy sajnalom, hogy sirt :( Sokat is ivott en meg vegig csabitgattam es nem volt szep huzas megcsokolni, minden ott kezdodott meg hogy taperoltam, gondolom felizgatta nagyon ot is.


Valami furcsa modon nagyon vonzodom hozza, tudom ez nagyon furcsa ezek utan de szivesen lennek a parja. Mert o olyan kis artatlan es tetszik azert, hogy ezt bevallalta, meg mondom nagyon jol kijovunk olyan jofej csaj. Legszivesebben rairnek de nem akarok neki megnagyobb gebaszt. Elotte is ismertem mar feluletesen akkor is szimpi volt, szeretnek tobbet de nem tudom hogyan. Meg szeretnem mondanki neki valahogy, hogy ettol o meg egy ertekes lany, de ha ilyen tortent hiaba a pia akkor valami mar nem okes a kapcsolatukban, viszont lenne akinek nagyon szimpatikus...ertitek


Biztos hulyenek neztek most. Kovezzetek meg de nagyon tetszik az a lany.


2018. jan. 10. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Olyan nincs, hogy "többször elment", miközben fájt neki, mert túl nagy volt a cerkád. És egyre jobban sírt, és hangosan mondta, hogy menj el. A pasija meg fel sem ébredt. És másfél órán keresztül toltad, Ő többször elment, és mégis nagyon elutasító volt. Te pedig nem élveztél bele, amíg Ő többször elélvezett.
2018. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnalattal kozlom hogy attol, hogy nagy neki meg elvezik a lanyok :) Biztos fajdalmas ezt elfogadni. En nem mentem el mivel reszegen sosem tudok. O meg tobbszor is nemtudom mit nem ertesz. Akkor hagytam abba a “reszelest” mikor lattam, hogy konnyes a szeme meg szipog lattam, hogy sir. Gondolom kozbe megjott a lelkiismerete vagy nemtudom. A kerdesre valaszolj inkabb minthogy itt dilettanskodsz :)
2018. jan. 10. 09:57
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Álmodj, királylány, ahogy a mesében, oly békén!
2018. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha igaz a sztori, mind a ketten szemétre való hulladékok vagytok.
2018. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Hogy mi legyen? Hát dugd meg még egyszer :D
2018. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Jelöld be facen ismerősnek ót is meg a padijt is, aztán ha azt látod, hogy már nincsenek kapcsolatban, akkor keresd meg, hogy folytathatnátok párként
2018. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Szóval összegzem: félig megerőszakoltál egy részeg lányt a kivételesen rendkívüli hatalmas és hosszú adottságoddal.


Ha ez megnyugtat, én nem nézlek hülyének, az ember agya érdekes dolgokat tud összerakni, mikor álmodik. Nem kell komolyan venni. :)

2018. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Élénk a fantáziád Lacika. Mindenki nyugodjon le szépen a pichába, csak a szokásos kamu.
2018. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Respect
2018. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Xd xdd ez jó volt :D megboszultad az életnek hogy kis kukid van:)
2018. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!