Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok, akiknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek a barátjaiknak 19,5-20cm afarkuk? Milyen érzés? Abehatolas, könnyű, nehéz? Jó a szex?

Figyelt kérdés

A fërjemnek 20cm-es farka van. Ha elmondjatok, akkor én is elmondom a tapasztalataimat.


Privatot ne írjatok!


2019. jan. 6. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Privatban elmondanam, ez nem olyan dolog amit kiteregek nyilvanosan. Ja hogy privatot nem lehet..
2019. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja bocs, ez egy ilyen oldal képzeld, hogy itt osszuk meg az olyan dolgokat, ahol máshol nem Publikus. Anonim! Ha nem tetszik, tartsd meg magadnak akkor. Köszi.
2019. jan. 6. 15:28
 3/21 anonim ***** válasza:

Mi az évtizedes legjobb barátaimmal tudjuk hogy melyikünknek mekkora farka van, azt hittem így értetted :D :D Nekem 17 cm, de egy jó barátomnak 19 cm is megvan.


28/F

2019. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
A nők többsége a nagyra megy.... csak tagadja!!!!! Tudják hogy egy 19-20 cm nagyon jó...
2019. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%

Ha anonim oldal, privátban miért is nem lehet?

Tartsd meg a válaszod magadnak, köszi.

2019. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Úgy látszik baj van a szövegértelmezéssel!

Olvassátok el mégegyszer a kérdést!

2019. jan. 6. 15:33
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Inkább jelentjük:)
2019. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Olyan lányok/nok velemenyere vagyok kíváncsi, akiknek a partneruknek/ferjuknek/baratjuknak ekkora a farkuk. A férfiak ne itt eljek ki a kissé seg erzetuket! Én nem egy ekkora farokra vágyok, hanem a férjemnek ekkora van!
2019. jan. 6. 15:37
 9/21 A kérdező kommentje:
39%-os válaszoló, jó lenne ha elhuznal máshol Kiel i a kisebbsegi komplexusodat
2019. jan. 6. 15:39
 10/21 anonim ***** válasza:
Az egyik exemnek 20cm volt. Vastagságra semmi extra, szóval a behatolás is simán ment. Tövig nem ment be, szóval durvulni nem lehetett. Ezenkívül nem tudom mit mondhatnék. 🤷🏼‍♀️
2019. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!