Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha este biztosan szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este biztosan szexet akarok, akkor megéri már előre felhúzni?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, így néha (gyakran) csak alvás van este. Én viszont azt szeretném, ha este lenne szex. Tegnap is volt...de az nem olyan volt, mint amire vágyok. Elhűbelebalázskodta. Időm se volt kellően felzgulni.


Érdemes lehet előre jelezni, mit akarok vagy akkor túl izgatott lesz és akkor megint nem azt kapom, amit akarok?


Persze ez csak vélemény, tudom. :)


Én vagyok a lány.


2019. jan. 8. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akár már most is írhatsz neki szexi sms-t.
2019. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, érdemes, sok ember kényelmesen rá tud hangolódni és úgy tervezi be az estét. Én is szeretem pasiként tudni, hogy lesz e valami, mert néha úgy megyek haza a munkából, hogy nincs kedvem semmihez csak egy sörhöz és egy filmhez. De ha kanosan megyek haza az egészen más :)
2019. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem érdemes. Párom is szokta. :). F.
2019. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Drazicc ***** válasza:
87%
A címből az jött le, hogy a kotongumit akarod már délután felhúzni estére.
2019. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha lenne mire... xD
2019. jan. 8. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Várd ruha nélkül..mire belép ugorj is rá,vedd le a ruháit, ülj a fejére majd lovagold meg szépen,ha menekülne ki lehet kötözni megmondod neki hogy ma igen is szépen el fogtok menni mind a ketten nincs önzőzés! Sok sikert :P.
2019. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!