Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem az exemmel, ééés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az exemmel, ééés, igazából az lenne a kérdés, hogy én úgy éreztem, hogy kellemetlen amikor mozgok benne. Eddig soha nem volt ilyen. Lehetséges, hogy nem nedvesedett be eléggé? Csodálkoznék, mert eddig nem volt ilyen porbléma.

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Mi az a kellemetlen erzes? Erezted hogy forro es nedves vagy sem? (a rudid korul)
2019. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2019. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát azt nem tudom megmondani.

Hmmm, ez hülyén hangzik, de mintha borostás lett volna belül és úgy dörzsölt. Persze nyílván nem, de ehhez tudom hasonlítani

2019. jan. 8. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Lehet azért, mert nem borotválkozott és a nagyajkakon lévő sörték dörzsölik a farkad. Legalábbis én eddig csak ilyet tapasztaltam, mint kellemetlen érzést. De ezt is csak addig, amíg beljebb nem nyomtam a farkam és már nem ért hozzá a makkom a borostához. Mondjuk ehhez az kell, hogy ne 6 centis legyen a bré mereven.
2019. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy tizessel több, de látod erre nem gondoltam

Igen, pár napja vorotválkozott

Amikor mélyen benne voltam, akkor nem volt rossz, de amikor alig, akkor kellemetlen

2019. jan. 8. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Hjaaaj, ezek az exek... addig jó, mg kellemetlen vele. Én is szexelek az exemmel...rohadt nehéz lelkileg. :( nézem és olyan távolinak érzem. :(
2019. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!