Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak érdekes sztoritok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak érdekes sztoritok kukkolással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Észrevetted, hogy kukkolnak és úgy csináltál mintha nem vetted volna észre vagy már kukkoltál úgy hogy ki is verted?

2019. jan. 9. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Van érdekes sztorim, de nem vertem ki, mert nő vagyok
2019. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1:

Mesélj!

2019. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Koliban lakok és olyan volt már, hogy este meztelen voltam mikor öltöztem át, és észrevettem, hogy a szemközti épületből kukkol egy srác, akit ráadásul ismerek is. Odamentem az ablakhoz és bemutattam neki, nagyon megijedt szegény. De utána röhögtünk rajta.19L
2019. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fuu en már csomo pasit kukkoltam zuhanyzokba..
2019. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

amikor nagyon meleg volt most a nyáron, akkor a szomszéd srácnak láttam a teljesen meztelen testét, farkát is, fenekét is, szóval mindent


nem húzta be a függönyt éjjel, talán azért mert nyitva is volt az ablaka a meleg miatt


és egy kb 5 percet volt ott a szobában, felkapcsolta a villanyt, de teljesen meztelen volt, a melegtől gondolom nem vett fel semmit, éjjel 11 volt, és én pont ott voltam, hogy láttam,


és a helyzet az, hogy nagyon jó teste van, izmos, hasizom, konditerembe is jár, a farkát is láttam, nem állt, de ha állna, akkor bizony nagy lenne, mert lankadtan is eléggé nagy volt, szőr is csak a farka körül van, teljesen felizgultam

2019. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, mind a két dolog előfordult már velem.
2019. ápr. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!