Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen szex mániás nő egyszerüe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szex mániás nő egyszerüen nincs, vagy mégis?

Figyelt kérdés

Új munkahelyemen van egy vörös hajú nő.

Aszem 39 éves.

Ki ismerve őt, Ő egy mindenkinél. Perverzebb nő.

Úgy beszél szexuális szokásairól, hogy az már unszinpatikus.


Már 4 évesen el akarta veszíteni a szüzességét saját unokatestvérével.

Konkrétan meg akarta erőszakolni mert a fiú megijedt ettől, meg attól hogy áll a farka, ami annyi idősen nem lehetett túl nagy.

Elmesélni hogy szojott chat szexelni, hogy 3 különböző vibrátora van, hogy olyan jól felizgatja Őt egy pasi, hogy nem kell síkosító análhoz sem.

Meg egyéb dolgok....... Olyan dolgok.... Hogy már én, férfi létemre éreztem magam zavarba, és rosszúl..... Ez a nő nagyon nem normális.


Az Ő élete a szex, ezt így elmondta....

Áh....


Miféle nő az ilyen?



2019. jan. 9. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint a példa is mutatja szexmániás, vagy csak egy IQ bajnok.
2019. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sz@rd már le, mit izgat? Olyan ez, mint a vicc: "Doktor úr, 78 vagyok, és csak havi egyszer áll fel. bezzeg a szomszéd Józsi, ő 72, de neki heti háromszor,azt mondja!"


"-Semmi baj, Józsi bácsi! Mondja maga is azt!"


Akár hergel, akár ilyen, le kell ejteni.

2019. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Beteg. :/
2019. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Spiritrobber ***** válasza:

Nem értem mit kell úgy megbotránkozni. Olyan mintha más a filmekről a kocsikról vagy bármi másról beszélne. Neki ez a nagy mániája. Aki a kocsikról beszél ezek szerint szintén nem normális?


Szerintem tisztában van vele, hogy mit akar és mer is róla beszélni. Hát ilyen nő.

Ha meg annyira zavar kérd meg, hogy váltson csatornát vagy hát... ott a lehetőség, hogy felmondj ha már olyan borzasztó egy ilyen nő mellett dolgozni.

2019. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem szexmániás, csak ki meri mindani. Más meg nem, ezért hat rád így gondolom.

De mivel téged nem érint, nem értem miért foglalkozol ezzel ennyire, hogy ide ki kellett írnod

2019. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy szexmániás, de erről ilyen gusztustalan nyíltsággal beszélni nagyon közönséges dolog. Ki akarna ilyen nőt barátnőnek, vagy feleségnek? Szerintem senki.
2019. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Spiritrobber ***** válasza:

Megnyugodhatsz hatos szerintem nem keres kifejezetten párt vagy férjet :)


Neki ez egy életforma.

2019. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem prűd valszeg jo nő vannak akik igy szocializálodnak nem érzik ezt tabunak ennyi. Ettől függetlenül teljessen normális. Ha nem vahy rá kiváncsi mond meg neki hogy kicsiz visszafogottabban mert te erről nem sueretnél tudni.
2019. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

“unszinpatikus“????

Legalább megtapasztalod milyen érzés nőnek lenni.

Mi minden munkahelyen, közösségben, társaságban, bárhol csak azt hallgatjuk, hogy a férfi kollégák, ismerősök hogyan és hányszor akarnak megdugni valakit, és hogy ezt milyen okádék stílusban adják elő.

2019. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tojjatok az egészre! Ha valaki ilyen baromságkérdést összehoz, az vagy gyerek, vagy felnőtt létére még írni sem tud! Kamu!


De egy ilyen nő, akár álom is lehetne! :)

A telefonszámát írd meg Jóskapista! :)

2019. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!