Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen szex mániás nő egyszerüe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szex mániás nő egyszerüen nincs, vagy mégis?

Figyelt kérdés

Új munkahelyemen van egy vörös hajú nő.

Aszem 39 éves.

Ki ismerve őt, Ő egy mindenkinél. Perverzebb nő.

Úgy beszél szexuális szokásairól, hogy az már unszinpatikus.


Már 4 évesen el akarta veszíteni a szüzességét saját unokatestvérével.

Konkrétan meg akarta erőszakolni mert a fiú megijedt ettől, meg attól hogy áll a farka, ami annyi idősen nem lehetett túl nagy.

Elmesélni hogy szojott chat szexelni, hogy 3 különböző vibrátora van, hogy olyan jól felizgatja Őt egy pasi, hogy nem kell síkosító análhoz sem.

Meg egyéb dolgok....... Olyan dolgok.... Hogy már én, férfi létemre éreztem magam zavarba, és rosszúl..... Ez a nő nagyon nem normális.


Az Ő élete a szex, ezt így elmondta....

Áh....


Miféle nő az ilyen?



2019. jan. 9. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha igaz amit irsz akkor valószinűleg van valamilyen pszihiatriai/mentalis betegsége. A nimfomán nők nagyon nagy százalékának van valamilyen kémiai zavar az agyukba.

A természet úgy alakitotta hogy a nő válassza ki a megfelelő időpontot, a férfi pedig mindig készen álljon.


Vagy csak simán paraszt.

2019. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azta nagyon brutal ez a no
2019. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én adnám. Priviben írsz? Kéne egy kis infó róla.
2019. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az első feleségem volt annyiban más,hogy ő nem beszélt róla,hanem gyakorolta.Én meg ezért szerettem bele.
2019. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Williamspear ***** válasza:

Küldj elérhetőséget róla priviben!

Én szívesen lehűtöm! 😃

Köszi! 😊

2019. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!