Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha ezt megérzitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha ezt megérzitek, akkor miért futamodtok meg?

Figyelt kérdés

Ha van egy férfi, aki teljesen a fejetekbe lát, olyan helyekre is, ahova ti sem szívesen néztek be, akkor az milyen érzést kelt bennetek? Miért lesz ő ellenszenves? Azért mert megmondja, hogy mik azok a gyengeségek, amikkel a saját boldogságotok útjába álltok, vagy pusztán azért, mert jó emberismerő?


Kort és nemet is kérek, valamint pasik ötleteire is kíváncsi vagyok. Velem amúgy nem régen történt, egy itteni beszélgetés kapcsán...



#szociális_érzék #(érzelmi)intelligencia
2019. jan. 9. 21:05
1 2
 1/13 StevenUp ***** válasza:
89%

Szerintem azért mert idiótának tartják a pasit.. mármint fejébe látsz a nőnek... Mondod te... Rávilágítasz a hibáira... Mondod te...

Egy nőnek sem kell olyan megmondóember szerintem aki úgy szeretné hogy a nő éljen ahogy ő jónak gondolja


Olyan pasi nincs aki egy nőt ki tudna 100% ban ismerni... :) Innentől kezdve az okfejtèseid a hibákkal meg az ismerèssel kapcsolatban puszta spekuláció és a spekulációkkal az egyik legfőbb baj az hogy a nő nem tud beleülni ... Ha érted a burkolt üzenetet ..

2019. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Számomra nem ellenszenves, inkább ijesztő lenne. Hogyan és miért lat így belém egy idegen? Inkább érdekelne és vonzana mint taszítana.

21/N

2019. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1 Jobban le sem írhattad volna! 😘 Kérdező, te csak azt hiszed, hogy bele látsz!
2019. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze, lehet hogy tévedhetek is. De nem szoktam alaptalanul fecsegni...
2019. jan. 9. 21:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, hidd el ;)
2019. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké! Akinek van vér a cunájában, az tehet egy próbát.
2019. jan. 9. 21:25
 7/13 StevenUp ***** válasza:
100%

Mitől gondolod azt hogy olyan fontos ember vagy hogy józan gondolkodású nő rád pazarolja az idejét este fél tízkor csak hogy egy vadidegen "horoszkóp" szinten bizonyítsa a nem létező igazát..?


Látod ez az ami taszítja a nőket amit most csinálsz:

El vagy telve magadtól azt hiszed hogy te mindent tudsz a nőkről holott fogalmad sincs a nők lèlektanáról

És az ilyen megmondóember az ilyen önkéntes orákulum taszító...

2019. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
StevenUp, köszönöm a véleményedet.
2019. jan. 9. 21:33
 9/13 StevenUp ***** válasza:
79%
Szívesen... Máskor is örömmel taposok bele mások lelkébe :D
2019. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Spiritrobber ***** válasza:
44%
Értem mit mondasz, én is voltam így többször. Szerintem a többiek nem értették meg mire gondolsz :)
2019. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!