Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több komolyabb párkapcsolati...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Datruth kérdése:

Több komolyabb párkapcsolati probléma is összefoglalva SOS!?

Figyelt kérdés

Én fiú 19.barátnőm 16.

Én már sokszor kinyaltam,de ő egyszer sem szopott le.

Sőt most már nem is nagyon engedi észrevétem hogy azóta mióta én megkértem rá hogy viszonozza már ő is.

Nekem elsőnek volt ami zavart benne mert nem volt neki leborotválva.(mióta kérem rá leborotválja)

De csináltam mert boldogított ahogy láttam hogy élvezi és örül neki.

Ezt említettem is neki.

És semmit nem enged,azelött anális szexet engedte most már azt sem.

Pedig mondtam is neki hogy amikor nyaltam hogy ha szeretné akkor lejjebb is megyek,ő azt mondta hogy jó így. (Pedig azt hiszem ezt már tényleg nem sokan csinálták volna a barátnőjüknek,válaszljatok kérlek erre a részre is.hogy ti ezzel hogy vagytok)

Komunikálni is bagyon nehéz vele.

Kérdeztem hogy miért nem szeretné egyiket se? Gondoltam ha normálisan megtudja válaszolni hogy én miért élvezem ha örömöt szerzek neki ő pedig nem.akkor meg se említem többször,de persze erre mit is lehetne mondani? :D

Egyébként tényleg jó lenne ha segítenétek mert egy olyan helyzetről beszélünk hogy már több mint 9 hónapja vagyunk együtt és hiába nagyon szeretem de ott akarom hagyni.

Mert minnél jobban szeretem annál rosszabb.bántó számomra ez az egész.

Úgy érzem hogy szexuálisan meg gyaláztak.

Sőt amit nem csak érzek hanem tudok is hogy lelkileg igen.

Amikor összejöttünk nagyon széjjel voltam lelkileg.

Gondoltam sokat segít majd egy barátnő,

De csak rosszabb lett.

Ütött,vágott,Meg csalt,más fiú miatt keresett kifogásokat hogy szakítson velem (ezt utána tudtam meg) de elnéztem neki ezt is.

Azt mondta megbánta több ilyen nem lessz.1500kmről azért jöttem haza hamarabb anyagi deficittel pár napon belül.

Erre mit kapok képes volt ott hagyni azért újra hogy tarthassa a kapcsolatot azzal a csávóval akivel megcsalt.

Már sztm nem csal meg de azért eléggé szar érzés mindennap arra gondolni hogy miket tett velem,és elnéztem de semmit sem értékelt.

Ti milyenek lennétek vagy mit cselekednétek az én helyemben?

Vele szeretnék maradni mert nagyon szeretem,bár igaz vlkit minnél jobban szeretsz annál jobban tud megbántani,így nem meglepő módon kezdem azt észrevenni hogy kezdek belőle kiábrándulni.

Ő is keres meg,hiányzok neki stb olyan mint ha szeretne.de ha valamit tennie kéne értem akkor semmi.

Ő akkor inkább megszokott nem megszeretett?



2019. jan. 10. 11:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Nem vicc. Nekem is volt ilyen csajom anno és nem érdemes az ilyennel foglalkozni. Már maga az emlék is felidegesít, hogy ilyennel jártam.
2019. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy ő 16évesen még kislány, és valószínűleg nem vágyott erre a számára tömény szexre! A nézeteid kőkorszakiak, és minden férfi megteszi egy lánynak azt amit te! Csókolgatja, elnyalja, a fenekét is kinyalja. Vanolyan aki nem, de hogy mekkora hülykék vannak, arról most ne beszéljünk, hanem inkább csak az értelmes emberekről.

Ha 1500 km-re élsz hagyd ezt a kapcsolatot.1500km-ről, nem lehet valakit eléggé szeretni. keress ott magadnak egy nőt,és mindketen boldogok lesztek. Sok neki az, amit te most túlságosan is erőltetsz!

De azért tudd hogy a többi férfi is nyal puncit, és a feneket is ha úgy adódik.Amit leírtálabban nincs semmi extra a részedről. Ő eltűri hogy erőszakos vagy.

Na ez az extra!

F/60

2019. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Jó oké,ezzel én is tisztában vagyok,sőt volt amikor már azt mondtam hogy ebből elég ennek nincs értelme,,de nem értem hogy akkor utána miért jár utánam,sír másoktól is hallom hogy boldogtalan stb.

akkor megsajnálom meg nagyon hiányzik nekem is és megbánom hogy hogy lehettem vele ilyen.

de utána meg folytatódik minden előről.

próbáltam már vele ezt megbeszélni hogy vagy legyünk úgy hogy boldoggá tesz bármit kérek tőle.mert engem ez bánt.

És én el is várom hogy megengedje hogy boldoggá tegyem.

Akkor csak annyit mond hogy jól van és semmi nem változik.

Nagyon nehéz mert hozzám nőt.nem olyan tini párkapcsolatról beszélünk hogy 1-2 óra egy nap hanem volt amikor hónapokon keresztül 0-24 laktam is náluk.annyit védtem meg stb hogy volt amikor én hagytam ott,és akkor is védtem,támogattam.

Szóval én is tisztában vagyok vele ennyi idő után hogy hiába gyönyörű lány de ilyet a kukába is találni.

De a kukába ilyet találnák de nem őt.

2019. jan. 10. 11:55
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Szakíts! Találsz olyat, akivel egy hullámhosszon lesztek. Ő is szakítani akar.
2019. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem 1500km re élek hanem 5km-ra tőle szomszéd falu,,

Külföldön voltam 1500-km ra és vissza jöttem miatta.

Ez csak egy példa de sorolhatnák olyat is amikor én védtem meg a családjával együtt és még én voltam a szaros.

Szóval hidd el nem az van hogy erőszakoskodok.hanem szeretnék valamit hogy vagy úgy legyünk együtt ahogy én is meg ő is szeretné(nem csak ahogy ő) vagy akkor se hogy.mert nekem ez így nyomasztó.

Én ezt úgy érzem hogy én nem nagyon tetszek neki.

De hát bakker te mit gondolnál ha,gondold már pl: ő át csak olyan szexet csinál velem amit vaginánál élvez.mást semmit.

De megcsalt.és kidobott,de azt is csqk azért mert a csávó mondta neki hogy dobjon.utána össze jöttünk újra állítása szerint mert ahogy beszélt az ismerőseivel mindenki azt mondta hogy bárcsak nekem is ilyen barátom lehetne.

Nem az esik le hogy csak arra kellettél hogy szexuálisan kielégítsed?

Meg hogy lelki támaszt adjon neki egy olyan fiú akibe bele vágja a kést és még megkérdezi hogy jó volt szivem beljebb nyomjam.

Az apja 1 hónappal azelött halt meg ahogy én vele össze jöttem és nagyon megviselte.így úgy gondoltam hogy szüksége lenne egy olyan barátra aki mindenben ott van mellette,

Szerintem amikor síkálóval ütöttek volna mert neki az vicces.

És meglátott volna félcsupaszon anyád és azt kérdezte: fiam miért van tele az egész tested kék foltokkal ki vel verekedtél? :D

Nem hiszem hogy így áltál volna hozzá.

Jó elhiszem én sem vagyok normális hogy ezek után még vele vagyok de most ne ez legyen a téma.hanem higy hogy lehessen.változtatni a kapcsolatunkon.és neglehessen vele mindent beszélni.

Mert ami neki egy picit se tetszik akkor azt el kell fogadni hogy hamarabb fog ott hagyni mint hogy megbeszéljétek.

2019. jan. 10. 12:21
 6/19 A kérdező kommentje:

Ez a lényeg hogy mint írtam hogy ő szakítani nem akar.

Mert már beszéltem vele ezt.Mert azt mondja szeret.

De aki szeret valakit az nem ilyen lenne a másikkal nem?

Már csak magamból ki indúlva is.

2019. jan. 10. 12:24
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha szeretne akkor nem csalt volna meg. Nem is értem miért vagy vele.
2019. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mert én szeretem ezért vagyok vele.

Hát igen.akkor biztosan nem szeretett,azt nem lehet rá mondani hogy igen.

De az már hónapok óta volt.

És állítólag vannak olyanok akik szeretik a a barátjukat/nőjüket mégis megcsalják.

De erre az elméletem,ha megcsalsz valakit azzal kockáztatod azt hogy kiderül,és az másik félnek az szarul fog esni főleg ha szeret.és akit te szeretsz,annak nem szeretnél rosszat okozni.

Hát mit ne mondjak elég logikusnak tűnik nem?

2019. jan. 10. 13:25
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg érthetetlen. Többször is megcsalt, illetve a "home comming"-od ellenére visszament ahhoz a fiúhoz és te még vele vagy? Önmagában ennél nem is kell több. A többi már csak hab a tortán.

Én nem szoktam ilyet mondani, de neked tényleg ennyire nincs tartásod? Komolyan, hihetetlen, hogy ezt még mondani kell, hogy felejtsd el örökre. Ha egy ilyen 16 éves gyerek ilyet csinált volna velem 19 évesen...


A fogalmazásod, helyesírásod és a szövegszerkesztésed pedig egyszerűen fájdalmas. Terjedelemben nem is volt sok, de mégis sokáig tartott elolvasni, hogy értelmezni tudja az ember. Azért sejtet egy értelmi szintet

2019. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem hogy szexuálisan meg gyaláztak.Sőt amit nem csak érzek hanem tudok is hogy lelkileg igen."

Te sem vagy bele szerelmes csak kapaszkodsz a szalmaszálba. Inkább gondold végig a saját dolgaidat.

2019. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!