Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Béna vagyok nagyon ha ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béna vagyok nagyon ha ennyi idősen sem volt még rendszeres nemi életem?

Figyelt kérdés

Nem volt sem barátnőm, sem szexpartnerem akivel rendszeresen találkozhattam volna.

Csak 3 db alkalmi összesen. Ami igazán csak az egyik lánnyal volt nagyon csodás érzés a többivel nem volt annyira jó.

22 éves vagyok.


2019. jan. 10. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bénaság, de feltehetően nem harmonizálod, nem kapcsolod össze az érzelmi és a szexuális életedet.
2019. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Még van időd! :-) én 39 évessen 1 nővel voltam... Az is borzalmas volt :-D azóta se kívánom, kapcsolatot mégúgy sem. Nagyrészt ringyó mind! :-D
2019. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22 évesen dugtál 3 csajjal már, így fogd fel. Vannak akik 30 évesen szüzek. Nem késtél le semmiről. Hajrá!
2019. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem egy túl vaskos eredmény, de a 36 év nulla partner/szexhez képest világbajnok.

Ha három csajt már meg tudtál fűzni akkor többet is meg tudsz bármikor csak akarnod kell és jól választanod.


36f szűz

2019. jan. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!