Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mit csinálnátok ha egy pasi figyelne maszti közben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pontodan ha figyel a pasi/fiú maszti közben, és abban a felizgult állapotban engednétek hogy közelről nézzen vagy hozzátok érjen? Esetleg beszálljon?

2019. jan. 11. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem felizgatna ha a pasi nézné h h masztizok.

Először csak messzebbről nézhetne, és utána jöhetne egyre közelebb és érinthetne meg, majd a legvégén engedném csak meg h beszálljon.

2019. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1. Nézhetlek?😀
2019. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 es. Hát sok pasi álma ez ahogy ezt leírtad ☺️ Történt veled hasonló?
2019. jan. 11. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg milyen viszonyban vagyok a pasival,milyen.


Felizgatna

2019. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen az is sokat számít hogy milyen viszonyban vagy vele, ha egy kicsit is vonz akkor izgi lehet a dolog ☺️ Nekem volt ilyen lánnyal és jol sült el 😀
2019. jan. 11. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam ezt a barátommal. Nagyon izgatta, leült az ággyal szemben egy székre, én meg belekezdtem, aztán nagyon beleéltem magam, és more észrevettem ő is ott volt mellettem,magához nyúlt, aztán jót szeretkeztünk.
2019. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3

Igen, ez amit felvázoltam már megtörtént, és nagyon élveztük mindketten :)

2019. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam már, izgatott. :)

A fal mellett állva masztiztam, engedtem, hogy nézzen, ő az ágyon ült. Aztán amikor már látta, hogy lassan orgazmusom lesz, akkor alám térdelt és a nyelvével befejezte, mert szexeltünk egy nagyot. Megérte.:)

2019. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd szexeltünk... *
2019. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!