Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a szilikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szilikon mellekről?

Figyelt kérdés

Nekem kozepes meretu a mellem 80 c de a pasim mar mondogatja nagyon sokszor es regota hogy nem e csinaltattnam meg?

Probal ra beszelni..


2019. jan. 11. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Én nem ítélem el, tetszenek, de egy 80C mellett full felesleges megcsináltatni...
2019. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Spiritrobber ***** válasza:
80%
A méreteidhez szerintem egyáltalán nem indokolt.
2019. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Tulajdonkeppen az is zavarja hogy az egyik mellem nagyobb kicsit a masiknal

De hat gondolom a noknel ez normalis?

2019. jan. 11. 20:54
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Csakis magad miatt csináltass, de előtte fogyni kellene, mert úgy tudja a doki szépen megcsinálni. A 80 elég vastag hátméret. Nekem 70/75C volt, most D. Én imádom már lassan 4 éve. Ha nem akarod, akkor más miatt ne.
2019. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
59kg vagyok es 173cm ugyhogy fogyni nem szeretnek
2019. jan. 11. 20:55
 6/18 A kérdező kommentje:

Akkor te vekonyabb vagy sokkal

Bar en is az vagyok amugy csak magasabb toled gondolom

Es nekee hány cc a merete ha megkerdezhetem?

2019. jan. 11. 20:57
 7/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb elég gagyin van összerakva. Persze vannak szépek is. Véleményem nincs, nem értem még hozzá. Pedig kíváncsi vagyok milyen a tapintása :-)
2019. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak akkor menj bele, ha te is úgy gondolod. Ha véletlenül szétmentek akkor megbánod.
2019. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
165 vagyok, 48kg, 560cc ment bele, fékig izom alá. Nem érezhető, de nagy az alkatomhoz képest... De csak így lehetett megoldani vagy ki kellett volna venni a mirigyemből és akkor kisebb is okés lett volna.
2019. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
fogott már szilikon mellet a pasid? én igen és nem szeretem. mondjuk van olyan mell amire azt mondom hogy jobb megcsináltatni de akkor neked nem kis melled van hanem ronda ha meg kel csináltatni. csak a méret miatt nem szabad mert a szilikon mellet nem lehet nyomogatni az biztos, és főleg nem fogja elhinni a pasid hogy a melleid érzik a törődést
2019. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!