Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánybulin csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánybulin csak a kiszolgáló személy lenne pasi, de neki mindent meg kellene csinálnia, mit kérnétek tőle?

Figyelt kérdés
Az egyetlen jelen levő pasi nem vendég és nem barát lenne, hanem csak "személyzet", akinek az lenne a dolga, hogy a lánybulin mindenki jól szórakozzon, de ehhez bármi extrém kívánságokat is teljesítene, akkor milyen feladatokat adnátok neki?

2019. jan. 12. 12:28
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

10.: nem nekem kellene gondolni, hanem a lányoknak akik válaazolnak. :D

de mondjuk, hogy a pasi az asztalon táncoljon, vetkőzzön, felszolgáljon, masszírozzon, vagy extrémebb esetekben lehessen mindenféle poénra csicskáztatni....

2019. jan. 13. 07:37
 12/38 anonim ***** válasza:
75%
voltam már ilyen helyzetben, mit ne mondjak, nég a hányást is én mostam fel...
2019. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez is a szolga dolga.
2019. febr. 3. 16:44
 14/38 anonim ***** válasza:
96%
Férfi aggyal gondolkozol, és azt hiszed, hogy a lányok is olyasmiket kérnének, amit te izgalmasnak tartasz. Te élveznél szolgának lenni, és most azt várod, hogy olyanokat írjanak, hogy lenyalatnák veled a cipőjük talpát, beléd törölnék a meztelen koszos talpukat, vagy hamutartónak használnának, miközben a földön fekszel. A csajok nem ilyenek, őket ezek alapból nem izgatják. Valszeg az lenne az őszinte válaszuk, hogy megkérnék, hogy mosogass el utánuk.
2019. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

14.: Az hogy "mosogass el", egy hiteles válasz, köszönöm.


j És most a felesleges körítés nélkül, - egyéb ötletek? :)

2019. febr. 19. 22:44
 16/38 anonim ***** válasza:
91%

Konkrétan ez jutott eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=qNn7VYyUR0U


Na, egy nő kb. ezt látja ebben a szituban. Nehogy azt hidd, hogy őket is izgatja a lábnyalatás és effélék.

2019. febr. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Egy: Márpedig nem hiszem, hanem tapasztalatból tudom.

Kettő: mégse én hoztam fel a lábnyalatást, csak annyit kérdeztem (LÁNYOKTÓL) hogy mit kérnének egy ilyen szolgától, mondják meg ők.

2019. febr. 20. 18:22
 18/38 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer egy részeg lány társaság megnyerte ellenem, hogy kiszolgáljam őket. Ők buliztak, táncoltak, ittak, én meg minden dzsuva rendetlenséget takaríthattam utánuk még a buli végén is. Persze ehhez még beszólogattak meg cinkeltek is, hogy ilyen meg olyan csicskájuk vagyok. Dehát, ha megnyerték, megnyerték. :(
2019. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
18.: Ismerd be, hogy élvezted minden pillanatát :D
2019. febr. 26. 10:13
 20/38 anonim ***** válasza:
87%
Egy italt kérnék tőle. 18l
2019. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!