Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már szülőként hogy hallottátok a gyerekeiteket szeretkezni?

Figyelt kérdés

Szeretnem leszogezni hogy nem vagyok prud, nem zavar hogy szexel, sot orulok hogy boldog.


Tegnap este itt aludta a lanyom baratja ( 17 es 18 evesek) es ejfel korul kikapcsolva a tv-t aut hallom hogy az emeleten az agy utemesen nyikorof majd vegul a lanyom hangjat is hallottam felreertelmezhetetlenul.

Tudtam hogy nem kartyaznak ilyenkor de azert hirtelen elegge zavarba jottem. :)

Az ejszaka folyaman meg ketszer megismetlodott ez.


Veletek elofordult mar hogy hallottatok igy szexelni a gyerekeiteket?

Erdemes lenne mondjuk ilyenkor egy baratnombel aludni hogy nyugodtan ellazulhassanak?


Koszonom :)


2019. jan. 12. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám, bár az én szüleim lettek volna ilyenek :)
2019. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, én meg folyton vissza kell fogjam a hangom, hogy anyám ne halljon minket... Azt tudom mondani, amit az első is, bárcsak nekem jutott volna ez. :D
2019. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok :)


Pont ezt akarom elkerulni hogy visszafogjak magukat, ha jolesik akkor ne tartsak vissza es ne erezzek ugy hogy nem erezhetik jol magukat

2019. jan. 12. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy díjat kapnál, ha direkt azért elmennél otthonról! (:

De ez sem állapot, hogy neked kb le kell lépned azért, hogy ők lazulhassanak. Max egyszer-kétszer megteheted, ha jófejkedni azeretnél. (:

Viszont maga a tény, hogy ilyen egyáltalán felmerült benned, már dícséretet érdemel, jó arc lehetsz!

2019. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szülő, de ha hallanám a gyerekemet szexelni egy kicsit szomorú lennék, de csak azért mert felnőtt. Amúgy teljesen normális dolog.

Nem kell szerintem emiatt elmenned otthonról, úgy csinálj mintha nem hallottál volna semmit:)

2019. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Kedvesnek kell lenni a gyermekeinkhez.

Ok valasztjak meg melyik oregekotthonaba tesznek be :D


Viccet felreteve; szeretem a gyerekemet es jot akarok neki.

Had elvezze az eletet :)

2019. jan. 12. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam a fiamat és egyik barátnőjét sem. Nem tudom, hogy csinálják? F
2019. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom.

Lehet hallkan csinaljak.

Vagy ritkan es akkor mar alszol :)

2019. jan. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!