Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy egy 59 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy 59 éves férfi hónapokig nem volt nővel előttem, mégis képes másfél napig szeretkezni?

Figyelt kérdés
Állítása szerint, mielőtt mi együtt lettünk volna 6 hónapig nem volt más nővel, mégis nagyon keveset ejakulált, és nagyon hosszú ideig tartott, mire elélvezett, konkrétan 1,5 napig. Ennek én nagyon örültem (melyik nő ne örült volna), de valahogy gyanús nekem. Eddigi partnereim spermamennyisége pár hetes szexmentesség után is sokkal nagyobb volt, és jóval hamarabb „mentek el”. Azt szeretném tudni, mi ennek a magyarázata: igazat mondott, tényleg vannak ilyen pasik, esetleg szed valamilyen szert stb. Bármilyen magyarázat érdekel. Naivitásom nézzétek el. (39 éves nő)
2019. jan. 6. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

1,5 nap? aha..

gondolod, nem vert ki előtte?

2019. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, hogy nem verte ki. Én még ilyet nem láttam, pedig nála csak fiatalabb partnereim, max. 47 éves, voltak. Ezért vagyok kíváncsi.
2019. jan. 6. 22:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Bőven lehetséges! Minden ember más, minden pasi másképp működik! Örülj neki, hogy volt egy ilyen másfél napod!

Én meg magamról hittem hogy impotens lettem, mert több mint egy évig nem kívántam egy nőt sem, és nem is érdekeltek.

Aztán belebotlottam egy angyalba, akit másnap meg is kaptam: sajnos az ágy, ahol az eset történ darabokra esett - így mégsem vagyok impi...:)

2019. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De még mennyire örülök! Megszámolni sem tudom, ez alatt az idő alatt nekem hányszor szerzett örömöt. Ráadásul a történetnek folytatása is van. :) Csak tudni szeretném, van-e még ilyen, mi a magyarázat, mennyire ritka/gyakori stb.
2019. jan. 6. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Eeez nagyon kemeny

De hat csak orulj és csináld amíg lehet

2019. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szexben sok minden előfordulhat - a "kémia" csodákra képes!!! Örülj, és ne agyalj feleslegesen!:)
2019. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek elélvezni csak akkor ha a partnerem azt mondja hogy elég. Akkor tudom hogy mára befejeztük, én következem.

Amikor tudom hogy 2-3 napig együtt leszünk akkor 2-3 napig nem élvezek el így bármikor feláll ha a párom megkívánja. Miután elélveztem kell egy nap szünet hogy megint kőkemény legyek. Félkemény szerszámmal nem szeretek maszatolni. (52F)

2019. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez beteg.

A szexnek az elélvezés a lényege, nem a reszelés.

2019. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

A szexnek nem az elélvezés a lényege. Az csak az eredménye. Maga az előjáték is izgató, de az aktus a legjobb. Egy elélvezés max 20 másodperc de az aktus lehet egy órás is.


Az olyannál lehet hogy az elélvezés a lényeg aki a szexen reszelést ért.

2019. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez durva
2019. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!