Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen az élet? Előnytele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az élet? Előnytelen/előnyös kinézet.

Figyelt kérdés

Miért ilyen igazságtalan az élet, hogy van akinek előnyös kinézete van. Úgy hogy szinte semmit nem kell tenni érte. Másnak rengeteget kell dolgoznia érte, hogy jól nézzen ki.

Van akinek meg nagyon előnytelen a kinézete és hiába tesz bármit nem tud változtatni.

Mitől függ hogy kinek milyen test/élet jut?

Szerintetek nem igazságtalan?

Mennyivel jobb lenne ha minden nő szép, és minden férfi jóképű lenne, nem?:)


2019. jan. 12. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyes véleményem szerint nem..mer akkor meg az lenne a gond hogy mindenki 1 forma .mindenki ugy jo ahogy van vaaagy amiennek született 🙂sajá véleményem...

Mindenkinek meg van a párja

2019. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Te milyen nemű vagy és hogy nézel ki? A jó vagy rossz kinézet az kultúrán ként is eltérő és én sajnos tudom hogy a világ nagyon vizuális.. (az enyém nem)
2019. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy mi a véleményetek.

Fiú vagyok, és szerintem egyik sem vagyok, inkább a kettő között. Átlagos.

2019. jan. 12. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokszor végig gondoltam már ezt a témát és bármennyire is kapálózik itt a sok egyenlőség vitéz ez tényleg így van és tényleg igazságtalan, mondom ezt úgy hogy jóképű, jó kiállású srácnak születtem.


Néha fájdalmas belegondolni hogy vannak akik egyszerűen annyira borzasztó groteszken néznek ki hogy tudod hogy 1.szinte minden ember szarul bánik velük de minimum lekezelően és 2.legyen férfi vagy nő van az a szint hogy nem lesz senkije egész életében illetve szűz marad.Egyszerűen annyira más életed van ha egy kicsit is jobban nézel ki az átlagnál...még a saját nemed is másként bánik veled és sokkal pozitívabb következtetéseket vonnak le egy találkozó során vagy épp elfogadóbbak.

A természet sokszor igen könyörtelen illetve ha mindenki jól nézne ki akkor végül is senki nem nézne ki jól mert mindenki ugyan olyan lenne nem?Feltehetőleg ha így lenne akkor még a mai nál is nagyobb lenne a pénz és tehetőség szerepe a világban ami egyébkén sokszor felülírhatóvá teszi a természet adta adottságainkat

2019. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt bírom hogy ha valakivel ismerkedek és mivel amint írtam is nekem nem számít a külsőség vagy máshogy, tehát a lány nő is mondja hogy neki is teljesen mindegy és mégis ha találkozunk vagy képet küldök akkor barátságot szeretne csak:)
2019. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ennyire szerencsés alkat szerintem nemigen van. :) Én szép vagyok a környezetem szerint és én is meg vagyok elégedve magammal. Egész életemben vékony voltam, gyerekként/kamaszkent rengeteget tudtam enni normál mozgás mellett és nem viccelek, egy gramm sem jött rám. :D 18-tol felfelé azonban nekem is sokkal jobban kell figyelni, edzeni, meg figyelni mit eszem, mert simán elszaladna velem a ló. Tehát olyan nem nagyon van hogy valaki semmit nem tesz magáért és úgy tökéletes. És ez nyilván nem csak tesuly hanem minden külső dolog apoltsavara is vonatkozik. Kezdve a testalkattal, arcbőr apoltsagaval stbstb. Olyan nincs hogy valaki a kisujjat se mozdítja és egy felisten(nö)

20l

2019. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem igazságtalan. szerintem például én azért lettem rusnya, mert nem az a dolgom az életben, hogy a külsőmmel foglalkozzak. sokkal több akadályba ütközöm emiatt persze, de megtanultam rávezetni az embereket arra, hogy ne a külsőmről ítéljék meg pl. a teljesítőképességem (mondjuk egy munkáltató esetében akár), hanem nézzék meg, hogy mit tudok inkább.

mondjuk nem is neveltek sosem "hercegnőnek" a szüleim, és megtanítottak rá, hogy az igazán fontos dolgoknak sosem a külsőmhöz lesz köze, hanem ahhoz, hogy mit teszek, hogy elérjem a célt.

szóval már lesz**om.

2019. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!