Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg, aki nem túl előnyös kinézetével mégis megtalálta a boldogságot?

Figyelt kérdés
Énmagam 19 éves vagyok, csúnya az arcom, a testemet hagyjuk, már elfogadtam hogy sosem lesz senkim, érdekelne van-e olyan hozzám hasonló akinek mégis sikerült találnia valakit és normális párkapcsolatban él. Akkor talán nem érezném olyan sz.rul magam :D

2018. máj. 20. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Küldj képet priviben és megmondom hogy csúnya vagy-e.
2018. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen, de én azért a te helyedben nem törődnék bele. Sokat dobhat az emberen a sport, az öltözködés, a hajviselet stb.
2018. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
99%
A hiba az ha így kezeled magad. Mindenkiből kihozható jobb de persze tenni se árt érte. Én nem tartottam magam jó pasinak. Azt is tudom, hogy a nagy átlagnak nem én vok a jó pasi, de nagyon sok srácnak meg mégis bejöttem. Mert számít a kisugárzás is. Bennem az van, hogy jól nézek is. Persze rossz mikor sok nemet kap az ember, de ez a jókkal is megesik... Szóval ha pl a tested szar. Kezdj el gyúrni. Nehéz, de a te érdeked. Főleg 19 évesen....
2018. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok kibékülve magammal, rajtam csak a műtét segíthet. Az egyiken már túlestem. De nehéz úgy boldognak lenni, hogy ha csak azt nézik milyen az arcom és ez alapján ítélnek meg. Mindig ez van, nem csak partnerkeresésnél, de sima barátkozásnál is. Abban viszont tanulságos a helyzetem, hogy így megtanultam csak a külsőségek számítanak.
2018. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most csúnya lesz, amit leírok, de a világ eképpen működik:


Nem csak csúnya emberek vannak, hanem olyanok is, akiknek totál nincs esztétikai érzékelőképessége, meg akiknek volna, de totál nem érdekli ez a dolog őket. Van, aki belső értékeket keres, van, aki csak dugni akar, tesz rá, mibe, van, aki pénztárcára megy, és így tovább... Olyan is van, hogy mindkét fél ronda, és akkor úgymond "kvittek vagyunk". Meg feltalálták a plasztikai sebészetet, rá kell szánni fájdalmat, éveket, milliókat... és nem itt nyafogni. Fogszabályzás, hajbeültetés, új ruhatár, edzőterem... Én ezeket így erősen ajánlani tudom.


Amúgy párocskák ezreit láthatod akármerre, mondjuk ki, nagy részük ronda, mint a bűn, azt mégis ott vannak boldogan egymásnak.

2018. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!