Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nem tízen évesen kezdi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem tízen évesen kezdi a szexet annak kisebb az esélye hogy sikeres párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés

Tehat aki tízen évesen párkapcsolatban van, szexel. Annak szerintem sokkal nagyobb az esélye hogy később normális élete legyen.

Mert már tapasztalat, meg ha már annyira fiatalon talált párt akkor később is fog.


Én nekem nem volt még párkapcsolatom, és nem vagyok már tízen éves. Emiatt kevesebb esélyt látok arra hogy normális életem, feleségem legyen.


2019. jan. 13. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A sikéres párkapcsolat nem azon múlik hogy mikor kezded a szexet.

25N

2019. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen veszítettem el és a mai napig küzdök azzal, hogy párkapcsolatot tudjak kialakítani. A leghosszabb fél éves volt, amit egyáltalán kapcsolatnak neveznék, de ott is voltak keményen problémák és sajnos részemről is, a tapasztalatlanságom miatt (az mellett, hogy tudom ott épp a másikkal is voltak problémák). De ugyanígy rengeteg lehetőséget baltáztam el, megint csak a tapasztalatlanság miatt, ahol a másik úgy látom készen állt volna és alkalmas lett volna párkapcsolatra, csak én nem. Keményen van még mit tanulnom.


25/F

2019. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a szüzesség elvesztésével függ össze, meg kell próbálni felnőni egy kapcsolathoz.. Annyi hátránya lehet hogy igen is az jobban elfogadott hogy tizenévesen az első szex után még az ember ezt is azt is kipróbál, de huszonévesen ezt már nem nézik jó szemmel illetve gondokat okozhat.. De nem érdemes a nem működő kapcsolatokat a szüzesség kései elvesztésére..
2019. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka és szélsőséges esetekben lehet köze egymáshoz a kettőnek, általában nincs összefüggés.
2019. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bevallom én későn kezdtem. Túl későn. És már nagyon banom :( 30 évesen úgy érzem nincs elég tapasztalatom és önbizalmam. Ugyan házas vagyok, de mai fejjel jobb lett volna kiélni magam fiatalon. Nem fűvel-fával de azért 5-6 pasi jó lett volna.

(Priviket nem kérek.)

2019. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Hány évesen vesztetted el?

Csak a Férjeddel voltál?

2019. jan. 13. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd. 27 évesen kezdtem a dolgot most van egy klassz feleségem akivel tök jól megvagyunk, nagyon szeretem. Önmagában ettől még simán lehet sikeres párkapcsolatod.


Annyi csak a gond, hogy néha érzem, hogy van ott az életemben egy lyuk. Ez a gondtalan, bulizós, csajozós tinikor nekem kimaradt és néha hiányzik. De hát semmi sem tökéletes.

2019. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
cáfolom! 16 voltam, mikor az első barátommal megtörtént, és azóta sem volt normális kapcsolatom. ha az első élmény rossz, akkor az ráveti a nyomát a többire, mely következik.
2019. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!