Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért lehet hogy kisebb...

Az miért lehet hogy kisebb koromban sikeres voltam, de napjainkra már szinte lúzer vagyok?

Figyelt kérdés
Jelenleg 18 éves fiú vagyok. Ahogy visszaemlékszem az életemre arra a következtetésre jutok,hogy amikor még általános iskolás voltam akkor sokkal sikeresebb voltam az élet minden területén és amióta bekerültem a középiskolába azóta megyek a lejtőn lefelé. A sikerességet úgy értem hogy szinte fél évente volt barátnőm,jó sportoló voltam,boldogabbnak éreztem magam és ezáltal jóval nagyobb volt az önbizalmam. Jelenleg ott tartok hogy kb 3 éve nem volt barátnőm,abbahagytam a versenysportot már csak gyúrni járok,a társasági életem szinte egyenlő a nullával és az önbizalmam sincs teljesen a helyén.
2017. ápr. 2. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez kérlek szépen azért van mert "aki felfelé nem tör, az lefelé süllyed". (Kölcsey Ferenc)

A lúzerség pedig sokmindenné tesz, csak boldoggá nem.

2017. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért azt mondd már el, hogy általános iskolás korodban hogy volt annyi barátnőd. :D


Minden esetre, erre csak annyit tudok mondani, hogy ilyen a felnőtt élet, ez csak rosszabb lesz.

Viszont érdemes lenne barátokat szerezni, tervezgetni a jövőt, mit akarsz csinálni, stb, hidd el ez segíteni fog.

2017. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem haladtál a korral, beültél a kényelembe, azt hitted életed végéig ilyen lesz, azt hopp.. mégse lett ilyen.
2017. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!