Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen számotokra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen számotokra a tökéletes kézimunka?

Figyelt kérdés
Milyen technikával...stb?
2019. jan. 13. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak megmutatni lehet de komolyan!! Leírni? Hogy írjam le? Attól is függ hogy mekkora a lány keze és milyen a bőre, de az biztos hogy érzéssel kell és nem rángatva de össze kell ebben csiszolódni.. Am nagyon szeretem csak nem sok lány csinálja jól de lehet én vagyok túlságosan válogatós..
2019. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyet is csak egy köcs@g kérdezhet pff......
2019. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszer egy lányhaver megkeresett, hogy megtanitanám-e jól kézimunkázni, mert a barátja beszólt neki, hogy rosszul veri.


A barátság kötelez, így kidolgoztam neki egy rövid elméleti és egy gyakorlati képzést. Ez 4 fő technikát foglal magában, ezek közül az egyik saját fejlesztés. Az egyes foglalkozásokon videókat és készítettem, és házifeladatként azon meg tudta nézni hogy mit csinált jól és rosszul. A képzést csillogó siker koronázta, nagyon hálás volt.

2019. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha eléggé font fogod és néha nyalazod is vagy rakopsz és a hereket sem hagyod ki, vagy a talpaddal csinálod akkor jó leszel. :) f.
2019. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem erősen megmarkolni,közben pedig határozott erővel csapkodon a zacsim golyóim!Ettől tuti az orgazmus,általában 10-ből 9-szer össze is fosom magam a fájdalomtól!
2019. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak legyen egy lány, aki veri, az már tökéletes :)
2019. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3-as nem vagy semmi :D
2019. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Személytől függ, mert minden fiú másképp van megszokva a maszturbálás miatt. Van aki gyorsan, van aki lassan szereti, illetve van akinek nagyon kell szorítani, másnak pedig kevésbé. Például nekem kialakult egy rossz szokásom, hogy nagyon szorítottam és gyorsan, tempósan vertem a farkam, mondanom sem kell, hogy a legtöbb lány ezt fizikailag nem bírja.
2019. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!