Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal kapcsolatbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatból hogyan tovább? 21/L

Figyelt kérdés

Az egyik fiúbarátommal néha szexelünk. Amivel eddig nem is volt baj, de én elkezdtem belé szeretni. Azt tudom, hogy tetszem neki, de mégis más lányba szerelmes.

Ebben a helyzetben mit tehetnék? Mondjam el neki, hogy hogyan is érzek? Vagy hagyjam vele ezt abba?



2019. jan. 13. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd ott, magadat kimèled meg a nagyobb csalódástól.
2019. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha tudod h más csajba szerelmes akkor hiába mondanád el neki h mit érzel iránta, az sajnos nem változtatna semmit.

Én a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot, így magadat is megkímélnéd a csalódásoktól, fájdalomtól.

2019. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha ő más lányba szerelmes, akkor innen nem nagyon fogtok tovább lépni. Érd be azzal, ami van. Ő nem akar melletted komolyan elköteleződni, de lehet eszmecserét folytatni, mert megértőek vagytok egymás felé, azért van barátság; meg ugye van vonzalom is mind2tök részéről kölcsönösen, akkor az tök jó. Szóval ez egy ilyen majdnem-járás jellegű dolog. Szóval örülj neki, hogy ennyi van.:) Amúgy nemtom a másik leány viszonozza -e neki az érzelmeit, mert akkor oda talán elég egy; viszont szerintem érdemes lehet egy barátság extrákkalm kapcsolatot is fenntartani. Ha végülis a pasinak a szerelme nem viszonozza. Szóval ebből továbblépés nem lesz; ha már le lett szögezve. Tehát érd be és becsüld meg azt, ami van, mert énszerintem ez még így is nagyon sokat jelent neked. Csak ő nem köteleződik el véglegesen, de tulajdonképpen együtt vagytok. De majd lesz mind a kettőtöknek olyan az életében, akivel majd lehet komolyan tervezni. De most ti vagytok egymásnak, és ezt becsüld meg. Hogy vagytok. Azt becsüld.:)
2019. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
lehetnél velem is ilyen kapcsolatba, és belém is szerethetsz. Én nem vagyok ellene.
2019. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irtad barátság extrákkal ettől többet ne várj.
2019. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De most ti vagytok egymásnak, és ezt becsüld meg."

Mi becsüljön meg? Hogy lelki szemetesládának használja meg megdugja, de felvállalni meg nem akarná!? Hát ez aztán nem megbecsülendő!


Kérdező! Fejezzétek ezt be, mert sérülni fogsz! A jövőben pedig ne szexelj a fiúbarátaiddal, mert annak sosincs jó vége!

2019. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tseppkoe ***** válasza:
Ugyan-ugyan...
2021. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!