Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatból szerelem?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, és 1,5 hónapja találkozgatom egy tőlem 1 évvel idősebb sráccal. Nagyon jól megvagyunk már az első randi óta, heti 2-3 alkalommal találkozunk (ebből 1-2 éjszakát együtt is töltünk), de szoktunk csinálni közös programokat is. Naivan úgy gondoltam, hogy jól haladunk, ám, mint kiderült, ő másképp gondolja: egy beszélgetésünk során azt mondta, hogy ennél többet nem biztos, hogy tud adni, csak amolyan "barát extrákkal" tudna lenni. Ezt már azért sem értem, mert ez már most olyan, mint egy majdnem kialakult párkapcsolat, és számomra ez nem is szimpla barátság extrákkal, hiszen mindkettőnk részéről érzelmek vannak, amik nem merülnek ki a testi vonzalomban. Nyilvános helyeken megcsókoljuk a másikat, fogjuk egymás kezét, ha pedig éppenséggel filmet nézünk, azt csakis összebújva. Ilyet egy "szexpajti" nem csinál a partnerével. Ti mit csinálnátok a helyemben? Várnátok még, hátha szerelmes lesz a srác vagy inkább közölnétek vele már most, hogy részetekről ennyi volt? Mert sajnos én kezdek belezúgni... És nagyon örülnék, ha ebből kialakulna valami.
2017. ápr. 18. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

99%-ban az egyik fél áltatja magát ilyesmivel a másik meg élvezi a helyzetet


1%-ban a másik is beleszeret


Szóval IGEN, LEHETSÉGES, de borzasztó ritka

2017. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Hogy mit csinálnék a helyedben? 24 évesen már felnőnék leginkább. Miért nem lehet úgy párkapcsolatba lépni klasszikus módon, hogy előtte szerelembe estek egymással? Csak ebben a kifordult tré világban megy így, hogy dugnak, aztán majd elkezdik remélni a szerelmet. Dafakkkk.
2017. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásod kedves második. Merem feltételezni, hogy boldog párkapcsolatban élsz, és azt, is, hogy legalább az előttem lévő generáció tagja vagy.. :) A topikom lényege nem az volt, hogy kioktatást kérjek a helyes és erkölcsös szexuális életről, mikor és mit illik. Csak véleményeket kértem leginkább azoktól, akik már jártak hasonló cipőben vagy történt hasonló eset a környezetükben.
2017. ápr. 18. 21:58
 4/9 Szergej55 ***** válasza:
38%
Pedig van igazsága a másodiknak.
2017. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mondj igent a 30 éves fickónak aki nyomul rád tartós kapcsolat céljából. :P

30/f

2017. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert hiszitek azt, hogyha a srac normalisan viselkedik veletek, es minimalis tisztelet megad feletek (amit ti sem adtok meg magatok fele sem), mielott es miutan beletek urit, hogy akkor rogton vannak erzelmek, es szerelmes par meg rozsaszin felho? Ha egy ferfi veled akar lenni, a parjanak, felesegenek, akarmijenek akar, akkor azt mondani fogja, es nem csak a lyukadat fogja hasznalni nemi koritessel, mig te remenykedsz, mert atolelve megnezett veled egy filmet.
2017. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Nyugi egy férfi nem szerelmes. Csak a lyukad kell neki...

Ne reménykedj!!

2017. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végül mi lett kérdező? Most elég hasonló szituban vagyok
2021. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék! Hasonló szituban vagyok.
2022. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!