Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha valaki megtetszik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki megtetszik, mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Akár milyen formában, de mondjuk odamenni, mosolyogni rá, vagy hogyan adjátok(? ha egyáltalán igen) tudtára hogy tetszik?


Mondjuk egy kávézóban..?



2019. jan. 13. 23:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok kérlek.
2019. jan. 13. 23:11
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Először csak mosolygok rá, kiderítem veszi-e a lapot.

2019. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bátortalan vagyok, ezért csak a mosolygás és/vagy szemezés jöhet szóba részemről.
2019. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem merek ,inkább várok .

Mosolyogni szoktam esetleg szemezni .

2019. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, mosolygok rá plusz elpirulok egyből levágják a fiúk hogy tetszenek. Utána meg simán odamegyek hozzá és elbeszélgetünk:)
2019. jan. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 18
2019. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen. Nincs törvénybe foglalva, hogy csak a férfiak kezdeményezhetnek. Szerintem amúgy sok férfinak bejön ha a nö kezdeményez. Magabiztoságra utal, ami szerintem elég vonzó tud lenni.

Félreértések elkerülése érdekében, jelezném, hogy itt nem a könnyen kapható, foglalt palikra rámászó "nökre" gondolok... Na mert öket aztán hivhatjuk mindennek csak nem vonzónak:/


28/N

2019. jan. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kávézóban sehogy, mert még ha valamennyire tetszenek is első ránézésre bizonyos emberek, akkor sem tudják felkelteni az érdeklődésemet pusztán a külsejükkel annyira, hogy interakcióba akarjak lépni velük. De olyanoknál már kezdeményeztem, akiket ismertem távolabbról.

20

2019. jan. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Baráti társaságban igen, merek, vagy úgy is, hogy valamilyen közös ismerősünk van.

Ha valakit helyesnek/szépnek tartok hirtelen az utcán, akkor többnyire rá sem merek nézni, pedig ismerősi körben nem vagyok valami szégyenlős, de ha ismeretlen emberről van szó, akkor nem szeretek ismerkedni, nem szeretem azt sem, ha megszólítanak.


Az internetes ismerkedés kicsit más, mert ott alapból azért találkozunk, mert szimpatikusak vagyunk egymásnak. Merek és szoktam is a beszélgetésben kezdeményezni, de az első pár találkozásnál még ott is nagyon zavarban tudok lenni, ameddig még nem ismertem meg élőben az adott férfit/nőt.


21/N

2019. jan. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem haver csaja az aki állandóan mosolyog meg szeteti ja humorizalok vele. Szerintem haver is észrevette.

Néha kicsit már gáz is és inkább kerülöm a szemkontaktot.

Nagyon teszik és rá is startolnak de ott is van mar gyerek is és jó ez igy ahogy van. Nem akarok egy csaladot tonkretenni. Inkább max kiverem rá:D

2019. jan. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!