Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha megtetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megtetszik nektek egy lány, aki még ismeretlen számotokra mertek kezdeményezni nála, vagy megvárjátok, amíg ad jeleket, hogy neki is bejöttök?

Figyelt kérdés
És ha kezdeményeztek hogyan teszitek? Mit mondtok? Milyen módszereitek vannak? Mennyi idő után teszitek?
2017. febr. 21. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem ad jelet a csaj, akkor minek kezdeményezzek? Az azt jelenti, hogy nem jövök be neki, vagy épp nincs kedve ismerkedni, vagy pasija van. Ennyi erővel minden harmadik lányt leszólíthatna minden pasi, akkor mekkora káosz lenne már. Ezeket utálják is a csajok amikor egy pasi minden jelzés nélkül oda megy őt zaklatni, mert neki is kellemetlen lehet lekoptatni valakit. Ilyeneket max a szórakozóhelyeken szoktam csinálni amikor be vagyok baszva, és el is szoktak küldeni nyilván, csak akkor olyan állapotban nem veszem magamra.
2017. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelzés nélkül biztos nem mennék oda hozzá, ha nagyon kitartóan mosolyog és szemezünk, akkor igyekszem legalább egy beszélgetésig eljutni.
2017. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ad jeleket, akkor lehet, hogy tetszel neki, de lehet, hogy csak direkt szívatni akar. Ha nem ad jeleket, akkor lehet, hogy nem tetszel neki, de lehet, hogy csak titkolni akarja. Szóval egyáltalán nem relevánsak az ilyen női jelek.
2017. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első logikája sántít, mivel nem az a elsődleges, hogy én tetszem e neki, hanem hogy ő tetszik.

Én merek kezdeményezni, már nem vagyok félős, igaz legtöbb esetbe nem jön össze.

Szerintem aki alapjában nem vonzó, (mármint adottságra, nem az igényességre értem) annak muszáj nyomulnia, ha akar vkit, mert nem fog bejönni senkinek külsőre.

2017. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ad jelet akkor kizárt, hogy oda menjek. Ha szemez velem legalább esetleg mosolyog akkor már simán :)
2017. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Minimim szemeznie kell velem és mosolyognia rám, akkor odaszambázok. De, ha lyan fejet vág, mint általában Magyarországon az emberek 90%-a, hogy a földet nézi vagy ölni tudna a szemeivel, akkor lefosom nagy ívben. :)
2017. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2017. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A legrosszabb ***** válasza:
Ha csak rám néz, esetleg még másodjára is megteszi, még nem fogok odamenni hozzá. Semmit nem jelent, nem szoktam túlképzelni ezeket a jelentéktelen dolgokat.
2017. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha meg is tetszik, nem megyek oda. Miért? Mert ostobaság. Ebből még jó nem sült ki számomra. Tudom, próbáltam párszor. Hozzáteszem, kulturált a stílusom, nem ostoba macho barom vagyok. Ha nem ismerem sehonnan, csak a csinos külseje miatt BIZTOS, hogy soha nem fogom megszólítani. Eljutottam rég arra a pontra, hogy csak a személyisége miatt tudok vonzódni egy nőhöz, mint személyhez. (az, hogy megnézem, hogy jó segge van egy dolog, de ettől még nem tartom vonzónak) Ergo ha nem ismerem a személyét, nem fogok akarni tőle SEMMIT, mert nem tudom, milyen nő.


Ergo ismeretlen nőt nem szólítok le, végképp nem az utcán vagy másutt. Nézegethet ahogy akar, pisloghat, kacsinthat, semmit nem fogok tenni, mert nem érdekel. Sőt, egyre inkább zavar, mikor a nők nézegetnek. Ha nagyon akar, odajöhet hozzám, de biztos nem fogok én odamenni.


Tegyük hozzá, hogy párom is van, így még jobban zavar.


26/F

2017. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én várok, csak az a baj, hogy elég rozoga szegény antennám és nem fogja sajnos a jeleket.
2017. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!