Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni hüvelyi úton (szextol)? Csak a nyalastol tudok.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet hogy primitívnek vagy tudatlannak hangzik a kérdés de 23 éves lány vagyok, eddig 5 partnerem volt. Nagyon jó a szex és sokszor érzem h már közel vagyok mert jó érzés (bár nyalasnak közelébe sincs) és aztán megse tudok elmenni. Miért lehet ez?

2019. jan. 14. 02:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én csak követem a kérdésre jövő válaszokat, mert nálam is ez van. Hiába érzem, hogy nagyon jó, mintha mindjárt elmennék, de nem jön egyszerűen. Nyalástól én is el tudok menni.

25N

2019. jan. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Ismerjetek meg engem. Velem élvezhetitek is, és nyalni is imádok. Imádom amikor a nő élvez, és mindent megteszek érte.
2019. jan. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Jaj tee!

Van ego;)

2019. jan. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Lányok ez általában tök normális, hogy azt jobban élvezze valaki, az aktus és azáltal az orgazmus főleg a férfiak élvezetét szolgálja. :D Rengeteg nő nem is képes a hüvelyi orgazmusra. Meg hát azt sem vetném el, hogy nem volt valami ügyes a partneretek.
2019. jan. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 érdeklődő35 ***** válasza:
Mert te azok közé tartozol, akiknek szükségük van a csikló izgatására az orgazmushoz. Esetleg próbáld - próbáljátok ki, hogy nyalás közben ujjaz a pártok. Vagy maszti k}özben dildót id használsz, hogy megismerd merre fele is kell izgatni a hüvelyed, hogy kellemes legyen
2019. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem mindenki képes a hüvelyi orgazmusra. Aki képes, azok nagy résének is szüksége van mellé az erős érzelmi háttérre. Olyan mély szerelemre, melyben feltétlen bizalom él a partner iránt, akinek a karjában tökéletesen el tudja engedni magát.
2019. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert csikló izgatásával tudjátok elérni az orgazmust. Ez teljesen normális!

Na mostx csak arra kellene a kedves partnernek figyelnie, hogy szex közben ott is izgasson benneteket, különben hoppon fogtok mindig maradni!!!

Ha orálisan el tudja nálatok érni az orgazmust akkor másképp is menni fog, higgyétek el!! ;) Csak ügyesnek és figyelmesnek kell kennie a partnernek!!

Akkor kellene a kezével csiklót izgatnia, mikor érzitek, hogy nagyon jó. De ehhez ezt nektek is tudatni kell velük 😉

2019. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám...


Orálisan, bármikor ki tud elégíteni a partnerem, de hüvelyi orgazmuson nekem sincs sajnos. :(


Én is szívesen várnék ötleteket!


33/L

2019. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nálam is ez volt míg rájöttem valamire, Ha Lovagló pózban szétteszem annyira a lábaim hogy teljesen rávagyok simulva a páromra és előrehajolok és úgy csinállom, qkkor közben izgatom az ő testével a csiklómat is es mielőtt elélveznék felülök és lovagolok intenzívebben így eltudok menni :)
2019. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De ezért írtam azt, hogy szex közben izgassa a partner vagy ti magatoknak a csiklót!! Úgy sikerülni fog!

Az is jó amit az előttem válaszoló írt, lovaglóban, de sokkal jobb ha a ffi oda teszi az ujját!!

Vagy ha háttal vagytok akár feküdve, akár állva vagy oldalt feküdve az ágyon, ha a kezével közben izgatja a csiklót higgyétek el, nagyon jó lesz!! Vagy csináljátok magatoknak a csiklóval ha őt ez nem zavarja!!!

De nem is értem ezt miért kell elmondani nektek!!! A pasinak nincs annyi esze, hogy ne csak pumpáljon, hanem érintsen is meg benneteket????

2019. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!