Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hallottátok már a szomszéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hallottátok már a szomszéd szobából a gyereketeket szexelni? (többi lent)

Figyelt kérdés

19 éves a lányom és szerencsére jó anya lánya kapcsolatban vagyunk. Tudom, hogy már nem szűz és a kis barátját is ismerem már bemutatta és szoktak egymásnál aludni. Tisztában vagyok azzal, hogy szexuális életet is élnek.

Viszont tegnap este hallottam, hogy szexelnek és ez úgymond nagyon "felkavart" engem... Hozzam fel a lányomnak, hogy hallottam az estét és legközelebb legyenek csendesebbek vagy tegyek úgy mintha semmi nem történt volna?!


2019. jan. 14. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát ha tényleg annyira zavar a dolog, akkor beszélj vele erről

te is voltál fiatal, ő most élvezi ki a fiatalságát, jobb otthon, mintha valami koszos elhagyatott helyen dugna nem?

2019. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen inkább itthon mint máshol, de mégis zavar annak ellenére, hogy tudom, hogy szexel.
2019. jan. 14. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:

még ha 14 lenne, de már 19 éves


te mikor szexeltél először?

2019. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam hallani a fiamékat és hogy őszinte legyek, nem is érdekel. Hagy csinálják. 😊 F
2019. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy ő még sosem hallott titeket ?

Én nem szólnék. Ha zavar a tudat ,hogy szexelnek akkor elsőre sem kellett volna megengedni. Sajnos a szex hangokkal jár. Minek engedted meg ha amúgymeg nem tudod elfogadni meg felkavar? Na én ezért nem hozok haza senkit, meg ezèrt sem tudják a szüleim mikor mit csinálok. 22L

2019. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Én meg ezért nem akartam soha szexelni, mikor egy lány hazavitt.

Bár legutóbb csak megtörtént, de én nagyon stresszeltem. Ráadásul be se lehetett zárni az ajtót. És legalább azt hittem, hogy majd vissza tudja magát fogni a barátnőm, hogy nagyon halk legyen... Nem torkaszakadtából, de azért hangos volt, én meg teljesen kivoltam közben, hogy tuti meghallják és nem merek utána a szüleire nézni.

Meg ha tényleg pont akkor nyitnának be, mikor a szájába élvezek. Én is megölném magamat az apja helyében

2019. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anno a szüleimet hallottam több esetben, messze volt a szobám, csukva az ajtó és mégis. Felraktam a fülemre a fejhallgatót, ha lehetett. De engem is felkavart, a legtöbb ember ezt nem akarja ezeket a hangokat hallani a szüleitől. Sosem szóltam amúgy, igazából örültem, hogy 20-30 év házasság után is csinálják heti többször.

Én a helyedben elvonulnék egy olyan pontjára a lakásnak, ahol nem hallod, esetleg tv-t, zenét kapcsolni. De tuti nem szólnék nekik.

30N

2019. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer szólt anyám, hogy hallotta, tök ciki volt, bár lehet, hogy inkább a stílus miatt, ahogyan mondta.
2019. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 D. Brasco ***** válasza:

Ha ennyire zavar akkor talán a legjobb amit tehetsz hogy poénosan probalod a tudtára adni,pl,hogy:hallottam rendben van a szexuális életed kislányom!Nem is kell többet mondani ennél.

Az ikyen teljesen kínos meg feszült hangulatú üljünk le beszeljuk meg dologgal szerintem ne is kezdj!

A helyedben meg örülnék neki,hogy 19evesen van akivel csinálja es normál korulmenyek között otthon....nem valami diszkó összehányt budijában,vagy egy zsiguli hátsó ülésén az erdő szélén.....

2019. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Testvéremmel lakok albérletben, én mondtam neki, hogy nem akarom hallani a nemi életét, úgyhogy amikor otthon vagyok, ne hozzon fel senkit. Mi úgy időzítjük, hogy mindketten elmegyünk otthonról a héten többször, szólunk előre a másiknak, és így senki nem hall olyasmit, amit nem akart. Nálunk ez bevált.
2019. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!