Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki járt már fizetős lánynál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki járt már fizetős lánynál, milyen tapasztalatokról tud beszámolni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, azon gondolkozom jó lenne kipróbálni, de előtte kíváncsi lennék a véleményetekre, leginkább aki volt már. Hogy zajlik a dolog? Volt negatív tapasztalata valakinek?
2019. jan. 15. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
mész, beszélitek mit szeretnél, fizetsz, zuhanyzol, vissza baszobába és mehet amit megbeszéltetek, jobb helyeken a végén mégegy zuhany
2019. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 jol leirta.
2019. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szex meg van, én tapostatni voltam magam nagyon magas és nagyon kövér nőkkel párszor.

Írasban érdeklődtem, hogy lehetséges-e ilyen program, mik az elképzeléseim, aztán telefonon egyeztettük az időpontot, helyszínt, időtartamot és árat.

Találkozáskor megbeszéltük, hogy akkor mi lesz a program.


Pozitív tapasztalatok voltak, csalódás nem volt. A legjobb élmény, hogy az egyik nő 160 kg volt és teljes súllyal taposott, az egyetlen negatív, hogy már visszavonult és nincs hasonló adottságokkal rendelkező hirdető.

2019. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!