Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elfogadottabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elfogadottabb fizetős nőkhöz járni?

Figyelt kérdés
29 éves koromig vártam arra, hogy végre szexelhessek. Számtalan nőnél próbálkoztam, amire borzasztó sok idő elment. Ehelyett mehettem volna már korábban is ide, mert sokkal egyszerűbb volt.
2018. dec. 28. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Oda jársz, ahová akarsz, ki nem sz...ja le?


Viszont az szánalmas, mikor a sok kis Qrvapecér arcoskodva és okoskodva előadja, hogy "mer' mennyivel jobb qrvához járni, olcsóbban kijössz, mintha barátnőre költenéd a pénzt, különben is a Jessycka ötször elélvezett mikor velem volt..."

2018. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
09:44 : Az annyira nem érdekel hányszor élvez el.
2018. dec. 28. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert az ferfiak krémje-selejtje jár fizetőshőz. Konkrétan azok akik férfiként nullák és másként nem tudnak szexhez jutni csak pénzért.
2018. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Oda mész ahova akarsz csak nem kell reklámozni

Óvszert használj és néha egy teljeskörű szűrés se márt. Mindenki azr csinál az élezêvel amit akar. Főleg ha másban és magában se tesz kárt

2018. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Felnőtt emberként miért van szükséged mások engedélyére vagy beleegyezésére ahhoz, hogy azt csinálj, amit szeretnél? Férfiak egymás között ritkán ítélik el, ha egy egyedülálló férfiról derül ki, hogy fizetős lánynál volt. Ha a férfi kapcsolatban van, az már egy másik helyzet, de a te esetedben nem erről van szó.

A nők inkább elítélik, aminek több oka is van:

- úgy vélik, hogy az adott pasi annyira szerencsétlen, hogy máshogy nem tud szexhez jutni (ez egy óriási tévhit)

- konkurenciát látnak a fizetős lányokban: Valljuk be, a diszkók nem éppen a hosszútávú kapcsolatok szülőhelyei. Azt szerintem senki nem hiszi el, hogy a lányok csakis az egymással bulizás miatt vesznek fel a nőiességüket kihangsúlyozó ruhákat és festik ki magukat? Ha pedig ennyit rááldoznak egy estére, közben a "célközönség" meg megoldja a neten talált rosszlánnyal a szombat estét, az nyilván csalódottságot szül.

- sokan úgy vélik, hogy ezáltal a nők tárgyiasítva lesznek. Szerintük a fizetős lányokhoz járó férfiak úgy gondolják, hogy a nő egy pénzért megvásárolható "valami", tehát magyarul nem nézik őket semmibe.

- félnek attól, hogy egy "profi" után ők kevesek lesznek, bár ezt csak nagyon kevesen ismerik be.

- ott vannak még a betegségek is, amitől tartanak.


Ezért soha nem is fogják elfogadni, ha egy férfi fizetős lányhoz jár. De miért is fontos neked az, hogy ők ezt elfogadják?

2018. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak ez hanem nagyon sok minden nem elfogadott még a szexualitás terén. Ilyen például az extrém dolgok, másság, bdsm, orgiák, stb. Miért nem ugyanolyan a társadalmi megítélése például a durva bdsm-nek mint a misszionárius pózban való maszatolásnak vagy mondjuk a prostizásnak? Ennek nagyon sok oka van, és pont azért nem lehet ide általánosítást írni mert más embernél más és más lehet ez az ok.


Vannak akik elfogadják, vannak akiket nem érdekel, vannak akik elítélik, vannak olyan civil szervezetek akik azért lobbiznak, hogy a kuncsaftokat büntessék (svéd minta). Mindenkinek más az értékrendje amivel szerintem semmi gond az ég egy adta világon. Itt az a veszélyes amikor politikai szervezetek ideológiákat találnak ki és ez alapján próbálják ezt az egészet megítélni.


Az se mindegy, hogy hol él az ember a világon. Sok olyan hely van ahol ez társadalmilag elfogadtabb bizonyos dolgok miatt, ilyen például Thaiföld. Ott nem legális a prostitúció mégsem lépnek fel ellene csak amikor már durvává válik a dolog mint kiskorúak esetén, emberrablásnál, szervezett prostitúció, stb. esetén.


Én sose voltam még fizetősnél, de nem hiszem, hogy olcsóbb lenne mint egy barátnő, viszont sokkal könnyebb. Erre mondhatják azt, hogy ez milyen férfiatlan meg egy csomó negatív jelzőt de ezzel nem lehet mit csinálni, a szűk látókörű emberek mindig azt hiszik, hogy mindenkinek az a fontos és érték ami nekik is. Azon őrlődnöd, hogy a magánéleted ilyen mélységeiről mit gondolnak mások szerintem teljesen felesleges. Csak arra vigyázz, hogy tévképzeteid ne alakuljanak ki erről, személy szerint már két sráccal is beszéltem akik pár alkalom után konkrétan beleestek a prostiba akinél voltak és rögtön valami mély kapcsolatot kezdtek el vizionálni, ami nem feltétlenül volt igaz.


Azt mondjuk sose értettem, hogy miért cikibb elmenni egy fizetőshöz és gyorsan letudni, mint felszedni valakit egy éjszakára. Nálam az aki fix összegért teszi szét a lábát és az aki egy üveg bor és pár szép szó miatt teszi meg ugyan ezt, nem állnak olyan messze egymástól, persze ez szigorúan csak az én egyéni értékrendemen alapuló magánvéleményem és senkit sem ítélek el a nemi élete miatt. De azért vicces, hogy az egyiket mégis k*urvának hívják a másikra meg azt mondják, hogy modern öntudatos nő aki csak a nőiességét éli meg.

2018. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!