Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Első szexuális élmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első szexuális élmény beszámolókat kérnék! (csak mert kell->?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt de elviselhető volt? Van valami módszer amivel a fájdalmat el lehet kerülni? Ha igen mi az, és ti hogyan használtátok? Válaszokat előre is köszi!

2019. jan. 15. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben a paliknak is fontos szerepe van, hogy ne fájjon annyira a lánynak. Tehát igazából 50-50% felelősek.
2019. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is fontos a bizalom. Anélkül főleg ha nulla tapasztalatod van nem nagyon tudsz megnyilni a másik előtt. Így mindenképp olyannal csináld akit szeretsz, vagy legalább is megvan a kellő bizalom, és te is akarod vele. Ha ez megvan akkor fontos a hosszú előjáték, hogy benedvesedj, mert ha csúszik a terep az kevésbé fáj nyilván. :) Innentől kezdve a pasi dolga, hogy óvatos legyen, és figyelje azt, hogy neked hogy esik, vagy mondod-e hogy fáj vagy nem jó. Az szerintem mindenképp fontos, hogy te is akard teljes mértékben az együttlétet. Az semmiképp nem jó ha félúton mondod, hogy sorry mégse, akkor meg nem elég érett rá a kapcsolat. :)

A kérdésedre válaszolva kicsit fájt igen, de nagyon figyelt rám a barátom, és óvatos volt. Illetve az a fájdalom de volt egy olyan hude nagy, sőt mondhatni kellemes volt. Mai napig az egyik legszebb szexuális élményem az első alkalom, noha előtte én is nagyon parztam tőle. :D De nem kell félni, jó lesz :)

20L

2019. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nem fajt egyaltalan, mert mar korabban kiszakadt a szuzhartyam, sot kb. ilyen gondolataim voltak, hogy ez volna olyan nagy dolog:D azota mar tudom hogy kell elvezni is
2019. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fájt. Nem élveztem. De szép volt szerelmes voltam
2020. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!