Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudnék élmény beszámolókat...

Hol tudnék élmény beszámolókat olvasni, esetleg már kómából visszajövő emberekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés

A nagypapám júl.18 -án leállt a szíve és mivel élág sok ideig volt levegő nélkül sokáig gondolták úgyhogy nagyon károsodott az agya. De mint kiderül éberkómában van. Nyitva van a szeme a hangot érzékeli de nem tudom,hogy most 'bevan zárva' a testébe vagy kómás. Ma megszorította nagymamám kezét és szerintem tényleg javul,mert szereztek neki mamámék felfekvés elleni ágyat és ahogy az mozgatja egyre jobban élénkül.

nemtudjátok hol tudnék olyan emberekről olvasni akik ugyanígy bevoltak zárva a testükbe,vagy esetleg emlékeznek ilyenekre? vagy ha ti voltatok ilyen cipőben felvenném a kapcsolatot.vagy éberkómás beszámolókat olvasni?

lehet rossz kategóriába írtam, bocsánat.

előre is köszönöm a segítséget.


2011. aug. 17. 20:50
 1/1 anonim válasza:
.
2013. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!