Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tűnik így vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik így vagy valóban nedvesebbek a kicsit teltebb lányok?

Figyelt kérdés
Volt már mindenféle barátnőm de azt vettem észre hogy aki nem annyira sportos, esetleg icipicit húsosabb, azoknak a lányoknak sokkal nedvesebb a pun@ijuk, és gyorsabban is felizgulnak. Az utóbbi időben viszont csak olyan lányokkal találkoztam akik kevésbé voltak harmatosak odalent viszont sportosak voltak. Véletlen?
2019. jan. 16. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Igen, ez igaz, hiszen sokkal jobban izzadnak.
2019. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem a nagyon kövérekre gondolt, csak az átlagos (pici úszigumi stb) vagy épp sportos lányokra.
2019. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a kövér nőkre céloztam csak az átlagosakra, tudod 60kg stb vagy a másik véglet aki 50kg és feszes mindene mint, náluk vettem észre hogy kevésbé indulnak be.
2019. jan. 16. 15:04
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Beindulnak a vékonyabbak is, általában a hitelkártyákra :)
2019. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak véletlen. Adott súlykategóriában volt kőkeményen tocsogós és kevésbé is, illetve ennek eléréséig vezető időtartamban is nagy szórás. 50-80 kg-ig. Nincs semmi összefüggés az én tapasztalatom szerint
2019. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes kérdés, én alapvetően a vékony lányokért vagyok oda, de megfigyeltem hogy a kerekebb csajok könnyebben beindulnak, és könnyebben el is élveznek, akár többször is, mint a nádszál alkatok. Amikor nagyon rövid időn belül volt szerencsém több lányhoz, akkor főleg jobban kijön ez. Teltebb lányokkal nem kavarok, mert ott meg én nem indulok be, de lehet ott méginkább ez van.
2019. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés a nedvesedés és a testalkat között!!
2019. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7es, valahogy én is így vettem észre, formás vs nádszál lányoknál :) Igazából csajoktól kéne megkérdezni random hogy te mennyire vagy lucskos egy 10-es skálán Drága :)
2019. jan. 16. 15:51
 9/13 A kérdező kommentje:
6-ost akartam írni előbb, sorry.
2019. jan. 16. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Én könnyen nedvesedek,pedig vékonyabb az alkatom.Szerintem ez csak puszta véletlen.
2019. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!