Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért inkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért inkább a kismellű nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Pedofíliára való hajlam? Szerintem aki a telt keblekről elfordítja a fejét, azzal vannak gondok fejben... a kismell is gyönyörű, de mellette a nagy miért nem lehet az?

2019. jan. 16. 20:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondott neked ilyet?

Én pont fordítva látom. A férfiaknak a nagymellű lányok tetszenek...


Egy kismellű lány

2019. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
Mert ellent kéne hogy mondjon a gravitáció törvényeinek? Egyébként pedig a férfiaknak szerintem tökmindegy, amíg mutat valahogy, szóval hülye kérdés.
2019. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nekem bármelyik tetszik szóval..
2019. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Háááát tudod.... a kis formás mindig jobb mint a lógós párizsi ha érted mire gondolok.... meg azért a nagy mellek között is vannak különbségek pl: barátnőmnek nagy mellei vannak de azok formásak 😍 (és imádom)
2019. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%
Számomra a kisebb mell sokkal előnyösebb 24/F
2019. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
én a hatalmas kanna csöcsöket szeretem.
2019. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
73%
Mert a nagyhoz gyakran dagadt test párosul, és én, mint nem kövér ember szintén a vékonyabbakhoz vonzódom.
2019. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is a nagy melleket szeretik.

Nekem nincs túl nagy, és azt vettem észre, hogy alig szerettek vele foglalkozni a pasik. Only punci.

2019. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%

48kg vagy D-s mellekkel ez a szokatlan párosítás főleg sportnál.

És ja általában culák meg zsírisabb csajok kannásak. Ugyan is a mell java része zsír szövet.

2019. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
24%
Nekem a szilikonos cici tetszik, abbol is a nagyobb, meg az extrem is. Csak sajnos nemigen talalkozok ilyenekkel eloben.
2019. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!