Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj, ha a nőknek a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha a nőknek a jó testű pasik tetszenek és miért probléma, ha a férfiaknak a jó testű nők?

Figyelt kérdés
Tele van az oldal rinyálásokkal, hogy minden nőnek az izmos pasik kellenek, persze, hogy azok kellenek mert ők néznek ki jól először a külsejét látod meg a dolgoknak és nem azt, hogy milyen! Igaz ez a nőkre is persze, hogy a szép nőket keresik a férfiak is :D Aki ezen rinyál szerintem nincsen képben a saját adottságaival és nem képes fel fogni, hogy tenni is kéne azért valamit, hogy ő is át kerüljön abba a kategóriába amit a másik nem nagy %a vonzónak tart...

2015. jún. 14. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A kettős mérce miatt. Ha mindkét nemre ugyanolyan elvárások tornyosulnának, nem egyikre több, tényleg nevetséges lenne ezen rinyálni.
2015. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem picit felszínes:S :/
2015. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 SweetLady ***** válasza:
Az a gond h először a szemed lesz szerelmes...Ha csak nem vagy vak
2015. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#3 Vagy aszexuális.
2015. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Inkább a rossz testüek rinyálnak mert nem akar velük összejönni egy bombatestű egyed.
2015. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Olyan rinyálás is akad itt bőven, hogy hiába vagyok kigyúrva, mégis mindig lepattintanak a csajok, mert inkább a nagydumás és/vagy pénzes tagokra buknak, stb. Jópár izmos palit ismerek, aki szökőévente jut normális p*nához.. mert pl a dumája zero
2015. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Ne a külsőm alapján kategorizáljon.


Teszem azt, adott egy srác. Kedves, humoros, romantikus, és mindent megtenne a szerelméért. (Az Alkonyatos lányok itt elélveztek.) Vagy bármi mást is képzelhetsz ide, ami épp szimpatikusnak tűnik. De külsőleg nem olyan a srác, mint kéne lennie. Teljesen mindegy, hogy milyen hibája van, máris kiesett egy olyan lánynál, akinek ez kiemelten fontos. Holott a szépség múlandó. Ráadásul lehet, hogy adott egy tökéletes testű srác. De mi van akkor, ha valójában egy kőkemény bunkó, de ez későn esik le, mert hát a külső jó volt.


Ne érts félre, nem a nők ellen vagyok, szimplán az én szemszögemből így volt egyszerűbb elmondanom a véleményem.

2015. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig lehet akármilyen kedves aranyos és romantikus, ha nem vonz szexuálisan és nem akarok alá feküdni soha :D Ezt nem érti meg soha egy "goodguy" hiába az, ha nem néz úgy ki, hogy szexuálisan vonzónak tartsam akkor nem fog kelleni párkapcsolatra sem akkor leszünk barátok, és ha valaki izmos az pedig nem egyenlő azzal, hogy bunkó paraszt :D
2015. jún. 14. 23:37
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem baj, ugyanis nekem mindig jó testű, szép arcú nőim voltak/vannak. Mert nagyon tudok két dolgot velük: 1. istenesen megb...ni őket és 2. jókat trécselni.
2015. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
9-es vágod a témát.:D Ha benedvesíted a lukat, akkor nem fogja érdekelni, h nézel ki egy bizonyos szinttől.
2015. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!