Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szolid, csendes, visszafogot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szolid, csendes, visszafogott fiúk sosem fognak barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy látom hogy az ilyen fiúk nem vonzóak a lányoknak. Én is ilyen vagyok sajnos.


Az ilyen fiúk miért nem jók Nektek?


2019. jan. 17. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Mert unalmas. Semmi izgalmas nincs benne.
2019. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg más okból nincs baratnod, de neked az a legkönnyebb hogy a lanyokat állítod be a rossznak és nem pedig elgondolkozol ennek az okán.18L
2019. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

A 2.-kal teljesen egyetértek, inkább a nőket okolod minthogy elgondolkozz mi is az igazi oka, hogy nincs nőd.

Én is csendes, visszahúzódó 22 éves nő vagyok és semmi bajom nem lenne egy hozzám hasonló férfivel.

2019. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Pedig be lehet állítani olyannak őket. Most volt, hogy egy házibulin beszélgettünk egyik haveromról. Semmi különösebb baj nincs a külsejével, teljesen normális és iszonyatosan rendes srác. Nem olyan félszeg, de azért csendesnek talán lehet mondani. De egyáltalán nem szélsőséges. A lányok meg azt mondták róla, hogy egy szobanövény. Mondjuk azért nem kell félteni, mert neki azért szokott lenni barátnője, vagy valami hasonló. De akkor is, ott egy baromi rendes srác, aki nem is csúnya, de a lányok meg így beszélnek róla, mert nem olyan harsány.
2019. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Nyilvánvalóan ez a legegyszerűbb dolog.

Mást okolni a bénaságodért. Ahelyett, hogy kezdenél valamit magaddal, csak picsogsz, mint egy kislány.

Nem kell ahhoz falu bolondjának lenni, hogy az ember be tudjon csajozni.

Az életképtelen egyedeket régen sorsukra hagyták. Sajnos azért van tele a világ ilyenekkel, mint te, mert ez a szép szokás ma már nem dívik.

2019. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!