Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kell hogy szorítson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell hogy szorítson egy hüvely?

Figyelt kérdés

3 lánnyal voltam de egyik sem szorított igazán. És nehezen tudtam elélvezni. Egyikőjük sem volt a barátnőm, tehát lehet hogy az érzelem hiánya is gond volt.


Mennyire kell hogy szorítson egy hüvely?


2019. jan. 17. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Lényegesen kevésbé mint a kezed!!!!!!!! valoszinüleg.
2019. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet kicsi a farkad. :D hiába írják itt, hogy a 12 jó, az kva kevés. 😁😂😓😅
2019. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyenkor nem a hossz a lényeg hanem a vastagság. Az 4.5 cm
2019. jan. 17. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nőként ha 2 ujjamat feldugom érzem az ujjamon, hogy feszíti. Tehát nem a hüvelyemben érzem, hanem az ujjamon.
2019. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hüvelynek nem az a dolga, hogy rászorítson a farkadra, főleg hogy izgalom esetén szépen kitágul.

Én sem éreztem még soha, hogy bárkinek is a hüvelye rámarkolt volna a hímpelléremre, pedig az enyém jóval vastagabb a tiednél.

Inkább csak azt érezni egy szűkebb csajnál, hogy jobban rásimul a hüvelyfala a farkamhoz, azt ennyi. Volt hogy a csaj mondta, hogy nagyon feszíti belül és fáj neki, én meg nem is éreztem, hogy ez lenne a helyzet.

Plusz egy merev szerszámnak szerintem csak a makkja igazán érzékeny, ugyanis nem tudom, hogy mások hogy vannak vele, de az enyémnek a teste, ha megkeményedik, akkor szinte teljesen érzéketlen.

2019. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És ha tud is szorítani a kedves hölgyemény (tanulható, én is tudok), akkor is a méhszáj előtti kb 3 centinél nem tud. Ergó, ha tövig benne van a szerszám, neked meg érzéketlen a teste, akkor ponthogy az érzékeny részed marad ki.

Egyebként nincs olyan, hogy mennyire kell szorítania. Izgalom hatására megnyúlik és kitágul a hüvely. Szóval, nem túlzottan kell. Nem úgy kell elképzelni, hogy megszorítja és ki se birod húzni :) Nem vagyunk mi japán gésák :D

25N

2019. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól karbantartott hüvely elég jól szorít teljes hosszában , nemcsak alul és felül , hanem teljesen.
2019. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel fent kell a hely a méhnyak hüvelybe nyúló részének, ezért nem tud annyira szorítani, mint máshol. Nézz meg egy ábrát, hogy néz ki keresztmetszetben.
2019. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!