Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak köztetek kimondottan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek kimondottan szép, igényes, jómódú lányok, akik vonzódnak a hajléktalanokhoz és az alsóbb társadalmi rétegekben élő férfiakhoz?

Figyelt kérdés

NEM kérek ismerkedős privátokat, interneten nem ismerkedem!


Csak azt szeretném megtudni, hogy másoknak is van-e ilyen fétise?


Eléggé cikinek érzem a társaságom előtt, a barátnőimnek sem beszélek róla.



2019. jan. 18. 20:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként támad időnként efajta vonzalmam,de azért köztük is inkább az elfogadhatóbb állapotú,tetszetős külsejű,csak kissé elhanyagoltabb nők irányába,de egyébként nagyon más világ az övéké,köztük isnerkedni tisztességes szándékkal kb lehetetlen,általában akad vki az életükben aki befolyásolja,irányítja őket,többségük esetében+az értékrendjük is eltorzul,aki egy ideig bekerül közéjük,átformálódik sajnos,nem épp jó irányba,érthető hiszen kemény világban élnek sajnos...egyébként én se vagyok jó anyagi helyzetben,sőt,mondhatni padlószinten,csak rajtam nem látszik mert így is törekszek rendezetten megjelenni,de utcán soha nem élnék,az nem élet csak egy útvesztő bárki számára,ha a csóróság kielégíti a fétised keress bátran 😉 nem olyan rossz a netes ismerkedés,tapasztalat!
2019. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!