Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes úgy szexkapcsolatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy szexkapcsolatom fenntartani, hogy nagyon jó vele a szex, de én nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 16:35
 1/10 StevenUp ***** válasza:
59%
Akkor mégsem olyan jó a szex
2019. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Annak úgy mi értelme?
2019. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Írja, hogy nagyon jó neki.

Miért ne lenne értelme?

2019. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Ez így nem szexkapcsolat, cica...
2019. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Na, ezeket a válaszokat is vagy pasik vagy olyan nők adták, akik könnyedén elérik az orgazmust. Nekem is volt olyan szexkapcsolatom, sőt párkapcsolatom is, ahol nem tudtam soha elélvezni. pedig nem volt egyik pasi sem önző, próbálkoztunk (én is), kísérleteztünk, de éreztem, hogy egyre jobban rágörcsölve csak még messzebbre sodródom az orgazmustól. A szexet viszont, bármily hihetetlen, így is imádtam. Önkielégítéssel volt orgazmusom, de partnerrel sehogy sem ment. 30 felett jött a nagy és váratlan áttörés, azóta ujjazással és csiklóizgatással sikerül elélveznem. Azóta sem tudom, hogy mitől változott meg a helyzet.

Szóval szerintem érdemes fenntartani így is szexkapcsolatot, de csak abban az esetben, ha a férfit nem érzed önzőnek, aki csak a saját élvezetéért van veled. Fogd fel gyakorlásnak, a partnered segítségével ismerd meg a tested, hogy mit szeretsz a szexben, s mi jön be kevésbé.

2019. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 StevenUp ***** válasza:
62%

ma 19:08


Most nem azért hogy kötekedjek, sőt jómagam el is utasítom a csak szexkapcsolatot de egy ilyen "összejárunk dugni oszt cső" kapcsolatban nem pont az èlvez prioritást hogy a két fél kielègüljön szexuálisan a másik nem által?

Mert ha erre nem képes akkor értelmetlen ez a kapcsolat. Alapjáraton mindenki képes orgazmus elèrèsère vagy így vagy úgy tehát ha ez nem következik be egy aktus folyamán akkor kizárásos alapon a kielègületlen fél valahogy valamiért nem érzi annyira komfortosnak a helyzetet hogy el tudjon lazulni annyira hogy a csúcsra érjen.

Innentől viszont én értelmetlennek tartom azt a szexkapcsolatot ahol ez nem tudegvalósulni

2019. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

StevenUp! Értem amit írsz, de nem tudod átérezni egy olyan nő problémáját, akinek tényleg orgazmusproblémái vannak. Nekem ez egy laza kapcsolat volt, amit élveztem, kívántam is a szexet és tanulásként, gyakorlásként fogtam fel, hátha egy napon összejön az orgazmus is. A partneremmel közösen próbálkoztunk, nem volt önző. S mint írtam, párkapcsolatban sem bírtam elélvezni. Szerinted akkor inkább nem is kellett volna szexelnem, mert úgyis a végén kielégületlen maradok? Mint írtam imádtam/imádom a szexet, önmagában az is hiányzott, még orgazmus nélkül is. Ma már viszont nincs ilyen problémám, mert kitapasztaltuk, hogyan juthatok én is a csúcsra, bár sok idő kellett hozzá. Az ellazauláson nem tudtam segíteni, nem éreztem magam gátlásosnak az ágyban korábban sem, valamiért mégsem jött a nagy bumm.

5-ös voltam.

2019. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fuck logic
2019. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez fából vaskarika! Mármint a kérdés.
2019. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nagyfater ***** válasza:

Érdemes.


Egy szexkapcsolat nem feltétlenül attól jó, hogy elélvezel-e, vagy nem az aktus során, hanem attól, hogy _érzelmileg_ örömet szerez, vagy nem. Ha jól esik az érintése, a simogatása, az ölelése, és neked örömet szerez az, hogy a partnered "benned van", és jól érzi magát veled, akkor már megéri.


A nők nagy része nem tud elélvezni pusztán az aktustól. Tapasztald ki magadon, hogy mitől élvezel el (a csikló izgatásával, esetleg ujjazással), és ha ez megvan, vezesd rá a partneredet, hogy csinálja azt IS akár közben, akár előtte, vagy akár utána.

2019. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!