Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha az ismerkedős szakaszban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ismerkedős szakaszban nekem szexkapcsolatom volt mással az megcsalás?

Figyelt kérdés
Még nem tudtam alakul-e valami köztünk,mert nem kezdtünk el randizni,csak utalások voltak rá és úgy tűnt lehet belőle valami. Azonban ez az időszak másfél hónapig tartott,aminek az első hónapjában szexkapcsolatot tartottam fent mással. Azóta rosszul érzem magam,mert nem gondoltam,hogy ez valóban ilyen komoly lesz és ennyire szeretjük majd egymást. Ezt már ne mondjam el igaz? Megcsalás?

2017. júl. 27. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Technikailag nem megcsalás, de érthető, ha nem tetszene ez a randipartnerednek. Vagy már párodnak ?

31/f

2017. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már egy éve a párom, épp ezért van bűntudatom.
2017. júl. 27. 21:24
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Hú basszus. Minek vártál ennyit ? Most már szerintem ne mondd el, ha folytatnád a pároddal, aztán csínnyán a szexkapcsolatokkal.

31/f

2017. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hűséges vagyok hozzá, soha nem csalnám meg. Csak emiatt van nagyon bűntudatom.
2017. júl. 27. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Az az időszakos szeri tem barátság extrával volt (Mindkét fél felé, vagy a mostani árod felé, míg a másik szexkapcsolat volt.

Nem kell elmondanod. Egyrészt az gondolatom miatt, másrészt véletenűl se történjen meg, higy a párodnem tudja feldolgozni, és emiatt szakítsatok

2017. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál, ha kiderülne, hogy neki is volt szexkapcsolata az első hónapban?
2017. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

honnan számoljátok a kapcsolatotokat? Mi az évfordulótok dátuma? ahhoz képest egy évvel ezelőtt megvolt a szexkapcsolat?


Szerintem ezen múlik a jogosság része.


Az érzelmi viszont teljesen más. MEG KELL BESZÉLNED VELE!

2017. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha simàn megtetted, és az elmúlt évben nem zavart most már ne mond meg neki. Én elküldenélek az tuti.
2017. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen és teljesen jogosan van bűntudatod.
2017. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szoval a szex kapcsolatod azelott volt, mielott elkezdtetek volna randizni? tehat akkor meg ot meg sem csokoltad? vagy legalabbis nem mondtatok ki hogy jartok? Akkor szerintem semmi gond nincs ezzel. Hiszen meg nem tudtad mi lesz belole. Ne mondd el neki, teljesen felesleges. Pont eleg ha huseges maradsz hozza.
2017. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!