Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tennétek, ha a párotok 1 hónap után még (pont ezért kérdem, mert fiatal kapcsolat) fent van társkeresőn és beszélget (tudom, elmondták) más pasikkal, hogy ő komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Közben meg veletek van, heti többször találkoztok, bármikor mondom, hogy mennék le, akkor készségesen áll hozzá és vár. De közben sajnos fent van társkeresőn és visszaírkál a pasiknak és ismerkedik. Legalábbis egyik esetet tudom, mert pont egy távoli ismerősöm (bitang jó pasi) írt neki, és visszaírt, hogy szimpatikus és beszélgethetnének. Közben pedig a lány hangoztatja, hogy ő őszinte stb, de a hátam mögött más pasi(k) val dumálgat. Mit tegyek? Hozzam fel neki és ég most, még nem szeretek bele, szakítsak vele, vagy szívassam meg jól, szervezek egy randit az ismerősöm képével és ott lebuktatok, és a fene nagy őszinteségét hajára kenheti, vagy használjam ki egy ideig alaposan, szexeljünk jókat, utána hajintsam el (sok pasi ezt tenné) őszinte érzéseivel együtt. Mindezt egy aranyos, jó kislány teszi velem, a babaarcával, aki elsőre tényleg őszintének tűnik, de az ember háta mögött mással flörtöl. Minden huszonéves nő ilyen? Már én a 3. ilyet fogom ki. 30 F.
2016. aug. 28. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Történt már csók vagy vmi jelzés hogy egy pár vagytok?
2016. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze. 2 naponta szeretkezünk is.
2016. aug. 28. 23:39
 3/11 A kérdező kommentje:
Már 1 hónapja így megy a dolog. Jókat élvezünk.
2016. aug. 28. 23:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Tedd azt, amit a legtöbb férfi tenne ;)

Ne hamarkodd el a dolgokat, ergo ne szeress bele, kezelgesd amíg jólesik, vagy megunja a társkeresőt, ha látja hogy jó veled, vagy előbb-utóbb úgyis kibújik a szög a zsákból, akkor meg lazán dobhatod.


Ja, és ilyen hozzáállású nő mellett ne legyél rest flörtölgetni te sem ;)


Ha ő így, hát te is így. Vagy pedig beszélj vele, ha komolyan szeretnéd venni őt. Ha terel, tagad, stb., és az előbb vázolt szitu nem játszik nálad, mert te őt komolyan veszed, akkor meg dobd ki a francba.

2016. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na igen. Én is arra gondoltam, hogy vagy elmegy a pasi nevében egy álrandira vele és az őszinteségét feld..hatja magának, ha szembesítem, vagy megmondom kerek-perec, hogy én komolyan gondolom, és nem tűröm el ha a barátnőm (facebookon kapcsolatban vagyunk, ott is ki van írva)mögöttem mással flörtöl.
2016. aug. 28. 23:58
 6/11 anonim ***** válasza:

"Már 1 hónapja így megy a dolog. Jókat élvezünk."


na ennek örülök! ;) őszintén: qrd költséghatékonyan amíg lehet aztán kuka.. ne hogy egy ilyennel hosszabb távra tervezz!

2016. aug. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, ha látod ennyire komolytalan a lány akkor használgasd ameddig lehet és állj hozzá innentől kezdve közömbösebben mert megbízhatatlan. Nem érdemes egy 1 hónapos ismerettségben sértődösködni.
2016. aug. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

biztos, hogy ő is párjaként tekint rád?

én beszélnék vele erről, ha nincs változás, akkor kuka...


23F

2016. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elvileg kapcsolatban vagyunk. Sokat talalkozunk es a facebookon ia ki van irva az o reszerol is h velem kapcsolatban.
2016. aug. 29. 08:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Kerek-perec megmondani sokkal férfiasabb, álrandi szervezés szerintem lúzer dolog.


Vagy úgy viselkednék mint ha minden rendben lenne, vagy nyíltan szembesíteném.

2016. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!