Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fogadjam el azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el azt, hogy lehet sosem tudom meg hogy milyen érzés szexelni?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és sosem voltam lánnyal, sem ölelés, sem csók, semmi:(

Én úgy érzem hogyha eddig nem volt semmi akkor elég nagy az esély arra hogy továbbra sem lesz, ha csak el nem megyek fizetőshöz, de oda nem akarok, undorító szerintem.

Nem tudom hogy hol, és hogyan tudnék megismerni egy lányt. Pedig vágyom rá nagyon, de nem tudok mit csinálni.

Hogy lehet nő és szex nélkül élni, úgy hogy közben pedig vágyom rá nagyon?

(kinézetemmel nincs különösebb gond, mások szerint)


2019. jan. 20. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el magad, menj el a haverokkal bárhova sportolni,bulizni vagy moziba...bárhol tudsz csajozni



21 évesen még ne keseredj el...a lényeg az hogy ne bent a négy fal között várd,hogy legyen valakid

2019. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerezzél sok lovettát aztán a többi jön magától. 21 vagy, fejezd be az egyetemet aztán teljes erőből melora koncentrálsz jönni fognak a gárék is bástyám
2019. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és azt honnan fogják tudni, hogy nekem mennyi pénzem van?:D
2019. jan. 20. 19:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy kocsival mész.
2019. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most is van kocsim:)
2019. jan. 20. 19:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne keseredj meg el:)Probald meg ne eroltetni az egesz parkapcsolatosdit, hisz sose tudhatod mikor jon a szerelem:3 menj el haverokkal ide oda, esetleg konditerembe es baratkozz lanyokkal:) lehetaz egyikkel tobb lesz belole:)
2019. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor most le leszek pontozva,de nézzük.


Miért undorító szerinted az ha fizetőshöz mész, mert a külsőbe belekötni biztosan nem fogsz tudni. Rengeteg gyönyörű nőt kaphatsz meg ha van pénzed.


Ha meg azt gondolod, hogy megalázó úgy lefeküdni valakivel, hogy fizetsz érte akkor ezt a hozzászólást hagyd figyelmen kívül.


Ez egy szolgáltatás amivel vagy élsz vagy nem.Ha csak a szex a lényeg.

Ha igen akkor azt majd tartsd szem előtt, hogy nem vettél semmit, csak egy szolgáltatást veszel igénybe, magyarul ne legyél bunkó paraszt.


Itt az oldalon soha nem kapod meg a választ, hogy igen ezt így csináld és lesz barátnőd,lesz szex meg minden.

Ilyen tuti válasz nincs, felejtsd el.


Rengeteg ilyen kérdés van, felteszem azt várjátok, hogy majd egy lány rátok ír, hogy pont egy ilyen rendes pasit keres már nagyon régóta.


Kizárt. Engedd el !


Kezdj magaddal valamit, sportolj, járj el túrázni vagy akármi. Érd el, hogy jól érezd magad a hétköznapokban is.


Ha ez megvan akkor kezdj ismerkedni, de ne azért mert már tele a zacsi nagyon, mert nem fogsz olyan nőt találni aki csak szexre lesz vevő, sőt elhajtanak a fenébe.


Vannak persze olyan nők akik csak szexet akarnak, de nem rád vágynak, hanem olyan férfira aki magabiztos határozott és tudja, hogy mit akar.


A kinézet meg nem annyira fontos mint gondolják sokan.

Csak menj ki egy forgalmasabb térre és nézz körül mennyire különböző párok vannak. Ha van egy átlag külsőd az elég lesz.


+1 Engedd el a negatív dolgokat és próbáld mindenben a jót észrevenni.

Ha pozitív a kisugárzásod sikeresebb leszel a nőknél is.

2019. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Menj el prostihoz valami elithez és nem verd ki mi elött mész hozzá.
2019. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne siránkozz! 22 évesen voltam előazör lánnyal és lassan 32 évesen már másfél éve vagyok házas.
2019. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kell elfogadni, mert biztos lesz valaki.

21 évesen azért még nem késtél le semmiről.


(Jó látni, hogy egy férfi szerint a fizetős undorító, vannak még normálisak🙏🏼🙂)

2019. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!