Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők is szeretnek férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is szeretnek férfi farkakat nézni vagy csak a férfiak vannak rákattanva a meztelen női képekre?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy tűnik, mintha a férfiak túlfűtöttek lennének szexuálisan, de tényleg így van? Lehet a csajok is csípik a kukac mustrát, csak nem hangoztatják.

2019. jan. 20. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nekem küldenek, én szívesen mustrálgatom.
2019. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Megmondhatnám a frankót... csak hát a társadalom baromira nem érett rá, hogy szembe nézzen a szomorú valósággal, inkább éljenek hát tovább a kis mesevilágukban, úgy könnyebb és jobb.


Ja, még valamit: azon beírások mögött, ahol egy nő megnézne rólatok bármiféle vizuális képet erős valószínűséggel férfiak állnak, és még csak nem is a passzív típusból.


És ezt a jelenséget, azaz nemjelenséget, amit felfedeztél, ne korlátozd a kukacodra, akármelyik testtájadról elmondható még.


Ha viszont valakit felizgat egy férfi test látványa, ne gondold, hogy pont csak a kukac lehet érdekes belőle, igen csak korlátozott szexuális fantáziára vall ez a gondolat. Sapkafétistől a lábfejfétisig nagy az isten állatkertje...

2019. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szeretik nézegetni és ez így is van rendjén. Saját tapasztalat. F 40
2019. jan. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én élőben, az adott férfi farkát nézem, szeretgetem. De nem csak azt, hanem az egész testét.


Így képeken, hát...nagyon felfűtött állapotban kell lennem, hogy érdekeljen. Nem elutasítom, nem vagyok prűd, hanem semleges. Képeken inkább az arcot, testet nézem.


Bár... nem nagyon szoktam férfiakról (se nőkről) képeket nézegetni :D lehet ezek az ingerek nem hatnak rám.

2019. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek. 19L
2019. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen megnézném azoknak a fiúknak akik tetszenek nekem. De igazából nem csak a "berendezésére" lennék kíváncsi hanem ruhátlanul az egész testére.
2019. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!