Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, nektek szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek szerintetek szép kezetek van? Szexi?

Figyelt kérdés

Sok csaj megnézi a pasik kezét. Nagyon. Ilyen alapon én is joggal kérdezem: Szerintetek a ti kezetek szépek?


Ti mennyire nézitek meg egy pasi kezét? Mire gondoltok, amikor végigfut rajta a tekintetetek, és szépnek vagy legalább ápoltnak látjátok?


Életkort, és foglalkozást is kérek. Köszönöm.



2019. jan. 20. 23:27
 1/3 A kérdező kommentje:

Csak mondom , mielőtt még félreértés keletkezik: A műkörmöt azt én pont letojom. Számomra attól nem lesz valaki vonzóbb vagy igényesebb. A kérdésem NEM ERRŐL SZÓL.


Hanem az autentikus szépségről + ápoltságról.

2019. jan. 20. 23:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenki szépnek mondja a kezem, nekem sincs vele bajom. Hogy egy pasié milyen, az nem különösebben érdekel, kivéve, ha szőrös (az számomra kiábrándító).

20 vagyok, tanulok, nem dolgozom, bár egy pénzügyi-számviteli ügyintéző szakmám már van, ha ez fontos. :D

2019. jan. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek mi a szép. Nekem tetszik. De másnak nem biztos, mert ketrecharcolok, és eléggé szétütöttem már, kicsit sebes és remeg is.
2019. jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!