Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex előtt lehet csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex előtt lehet csak játszani a pénisszel?

Figyelt kérdés

Úgy értem,ha lesz pasim és én akkor fogok farkat fogni először,akkor elég,ha csak simogatom neki,meg csókolgatom,nyalogatom,bekapom,szopom kicsit,lassan, vagy mondjuk ráülök és a puncimmal csúszkálok a farka oldalán,maszturbálok rajta és elélvezek rajta? Masztizhatok a pénisszel? Vagy az a pasinak nem jó?


L


2019. jan. 21. 02:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, el tudnak élvezni úgy, mert az érzékeny részek a makk fitymafék körüli részén vannak; ha egy meleg, nedves punci csúszkál rajta, az igen jól izgatja. Ráadásul meg is tudja, hogyan szereted, az pedig később neked lesz jó.
2019. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

" Ráadásul meg is tudja, hogyan szereted,"


milyen igazad van!! Erre az előnyre nem is gondoltam!

köszi! :)

2019. jan. 21. 20:51
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. ;)
2019. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!